Fahrettin Altun'un komşusu sanatçı Şükriye Tutkun, CHPÜsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş’ın, Fahrettin Altun’un meskenini gizli fotoğraflamasına tepki gösterdi. Tutkun, “Sadece Altun ailesinin değil tüm semt sakinlerinin huzurunu kaçırdığınız gibi, bizleri ikiye bölmeyi de başardınız” dedi. MHPOrdu Milletvekili Cemal Enginyurt ise “İşte CHP zihniyeti. Utanmaz adamlar! Ne işiniz var Altun'un evinde? Aile, çocuklar, mahremiyet, sizin için önemsiz. CHP, ne yapmak istiyor?” ifadelerini kullandı.