Filenin Sultanları CEV Avrupa Şampiyonası'nda finalde!
![Filenin Sultanları CEV Avrupa Şampiyonası’nda finalde!](https://iaahbr.tmgrup.com.tr/582880/660/310/0/92/1000/562?u=https://iahbr.tmgrup.com.tr/2023/09/01/1693582111980.jpeg)
A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası yarı final karşılaşmasında İtalya'yı 3-2 mağlup ederek adını finale yazdırdı.
Milletler Ligi'ni zirvede tamamlayarak altın madalyayı kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası'nda İtalya'yı yarı finalde 3-2 mağlup ederek adını finale yazdırdı.
İtalya setlerde 1-0 ve 2-1 öne geçmesine rağmen Filenin Sultanları, Melissa Vargas ve Ebrar Karakurt'un önderliğinde muhteşem bir geri dönüş başlattı ve karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı.
FİNALDEYİZ!
1. SET SONUCU: 18-25 (İTALYA)
2. SET SONUCU: 25-23 (TÜRKİYE)
3. SET SONUCU: 15-25 (İTALYA)
4. SET SONUCU: 25-22 (TÜRKİYE)
5. SET SONUCU: 15-6 (TÜRKİYE)
![](https://iahbr.tmgrup.com.tr/site/v3/i/buton-logo.png)