İSKİ’ye bitmeyen çalışma tepkisi! 4 aydır yapamıyorlar
![İSKİ’ye bitmeyen çalışma tepkisi! 4 aydır yapamıyorlar](https://iaahbr.tmgrup.com.tr/4a2721/660/310/76/0/1003/436?u=https://iahbr.tmgrup.com.tr/2021/09/08/iskiye-bitmeyen-calisma-tepkisi-4-aydir-yapamiyorlar-1631100714583.jpg)
Son dakika haberine göre… İSKİ’nin 4 ay önce Ataşehir'de başlattığı altyapı çalışması bir türlü tamamlanamadı. Mahalle halkı ise bu duruma isyan etti. A Haber'e konuşan vatandaşlar, "Halimiz perişan, 3 aydır toz toprak. Şikayet edecek hiç bir mercii yok her yeri arıyoruz hiç bir muhattap bulamadık." ifadelerini kullandı.
İSKİ'nin çalışması aylardır tamamlanamadı. Vatandaş camını, penceresini açamaz oldu. Ataşehir Esatpaşa Mahallesi'nde 4 ay önce başlayan bu çalışma maalesef hala bitmemiş durumda ve mahalle sakinleri bu durumdan oldukça şikayetçi.
Mahalle sakinleri konuyu gerekli yerlere iletti ancak; bir sonuç çıkmadı. Bir rögar kapağı ve yarısı açık durumda ve tehlike saçıyor ve buna şu an için müdahale eden de yok.
Vatandaşların A Haber mikrofonlarına söyledikleri:
- Dört defa Büyükşehir'e şikayet ettim hiç bakan yok. Bir gün çalışıp iki gün çalışmıyorlar.
- Bıktık artık camları açamıyoruz, kapıları açamıyoruz. Çoluk çocuk dışarı çıkamıyor.
- Halimiz perişan, 3 aydır toz toprak. Şikayet edecek hiç bir mercii yok her yeri arıyoruz hiç bir muhattap bulamadık.
- Şeker hastasıyım, bu toz toprak içinde kapı pencereleri açamıyorum. Çok zor durumdayız.
- Çamaşır asamıyoruz, yemek yapamıyoruz. Çocuklar bu pisliğin içinde okula gidiyorlar.
- Eski 1978'lerin gününe geldik aynı geldiğimiz zaman da böyleydi. Bura vezir sokak diyorlar ama bura rezil sokak oldu.
![](https://iahbr.tmgrup.com.tr/site/v3/i/buton-logo.png)