Bitexen Antalyaspor Siltaş Yapı Pendikspor maç sonucu: 2-1
![Bitexen Antalyaspor Siltaş Yapı Pendikspor maç sonucu: 2-1](https://iaahbr.tmgrup.com.tr/1c872c/660/310/0/0/800/375?u=https://iahbr.tmgrup.com.tr/2024/01/17/bitexen-antalyaspor-siltas-yapi-pendikspor-mac-sonucu-2-1-1705494606141.jpg)
Turkuvaz Medya'nın yayıncısı olduğu Ziraat Türkiye Kupası'nda heyecan sürüyor. 5. tur mücadelesinde Bitexen Antalyaspor ile Siltaş Yapı Pendikspor ile karşı karşıya geldi. A Spor ekranlarından canlı yayınlanan mücadelede ev sahibi takım, rakibini Ufuk Akyol ve Sander Van de Streek'in golleriyle 2-1 mağlup etti. Pendikspor'un tek golü ise Umut Nayir'den geldi.
![](https://iahbr.tmgrup.com.tr/site/v3/i/buton-logo.png)