Kur'an bülbülleri mest etti
![Kur’an bülbülleri mest etti](https://iaahbr.tmgrup.com.tr/851cf9/660/310/0/67/800/442?u=https://iahbr.tmgrup.com.tr/2022/06/10/kuran-bulbulleri-mest-etti-en-guzel-kuran-i-kerimi-erkan-keles-okudu-1654848047239.jpg)
Denizli İl Müftülüğü, 2022 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinliklerinde erkek din görevlilerine yönelik düzenlenen Kur’an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Bölge Finaline ev sahipliği yaptı. 10 ilden 10 din görevlisinin katıldığı yarışmada Afyonkarahisar'dan Erkan Keleş birinci oldu. Keleş, 3 Eylül’de Muş’ta yapılacak yarışmaya Ege Bölge birincisi olarak katılacak
![](https://iahbr.tmgrup.com.tr/site/v3/i/buton-logo.png)