Putin için 2000 meme elledi!

Rusya’da 2012 seçimleri öncesinde Başbakan Vladimir Putin ile Devlet Başkanı Dmitriy Medvedev’in gençlere yönelik cinsel unsurlar içeren siyasi kampanyaları sürüyor.

A+ A-
DÜNYA 07 Eylül 2011, Çarşamba

İnternet ortamında "My Duck's Vision" olarak kendini tanıtan yapımcı şirketin yöneticisi Yura Dektyarov, çektiği son klipte Putin adına 1000 genç kızın göğsünü okşadı. Yapımcının sitesinin yanı sıra Youtube'da izlenme rekorları kıran 20 dakikalık klibin başında Rusya Başbakanı Vladimir Putin'in gençlerle buluşması gösterildi. Yaz aylarında iktidar yanlısı Kremlin gençliği için düzenlenen "Seliger" açık hava forumunda gençler arasına karışan Putin, seksi klibin yapımcısıyla tokalaşırken gösterildi.

NABIZ YOKLAMAYMIŞ
Bu ilk görüntüden sonra işin esprisi ortaya çıktı. Putin ile tokalaşan Dektyarov, "Vladimir Putin çok çalışan biri. Durmadan devlet işleriyle uğraşıyor. Üstelik evli. Genç seçmenlerle fazla ilgilenemiyor. Bunun için biz onun adına gençlerin nabzını yokladık, genç seçmenlerin hislerini Putin ile tokalaşma anında kendisine aktardık" yazısı okunuyor.

Klibin devamında "Putin ile tokalaşmadan 30 gün önce" yazısı ekrana geliyor. Bu süre zarfında başkent Moskova sokakları ağırlıklı olmak üzere 1000 genç kızın "Putin için atan kalbi yoklanıyormuş gibi" göğüsleri okşanıyor. Genç kızların kimisi şoke olurken, kimisi 'tamamdır' işareti yapıyor.HürriyetUSA

ahaber mobil
Namaz Vakitleri / 24.11.2014
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
BİZİ TAKİP EDİN
ASTROLOJİ
YAY 22 Kasım - 21 Aralık

Bugün burcunuzda ilerleyen Venüs ve Ay, tüm romantik ve duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan...