1 |
|
FC Molodechno
|
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
3 |
6 |
13 |
G
17:00 | 03/05/24
| R 5
FC Lida
0
FC Molodechno
1
Maç Detayı
G
13:00 | 28/04/24
| R 4
FC Molodechno
2
Dinamo Minsk Reserve
1
Maç Detayı
B
16:00 | 21/04/24
| R 3
Lokomotiv Gomel
1
FC Molodechno
1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/24
| R 2
FC Molodechno
3
Bate Borisov Reserve
1
Maç Detayı
G
15:00 | 07/04/24
| R 1
Shakhtyor Soligorsk Reserve
0
FC Molodechno
2
Maç Detayı
|
2 |
|
Volna Pinsk
|
5 |
4 |
0 |
1 |
11 |
4 |
7 |
12 |
G
16:30 | 04/05/24
| R 5
FK Bumprom
1
Volna Pinsk
2
Maç Detayı
G
17:30 | 26/04/24
| R 4
Volna Pinsk
3
Bff Academy Minsk U17
0
Maç Detayı
G
17:00 | 20/04/24
| R 3
FC Slonim
2
Volna Pinsk
3
Maç Detayı
G
15:00 | 13/04/24
| R 2
Volna Pinsk
3
FC Orsha
0
Maç Detayı
M
14:00 | 07/04/24
| R 1
FC Lida
1
Volna Pinsk
0
Maç Detayı
|
3 |
|
Bate Borisov Reserve
|
5 |
4 |
0 |
1 |
11 |
7 |
4 |
12 |
G
14:30 | 04/05/24
| R 5
Energetik BGU Minsk
0
Bate Borisov Reserve
2
Maç Detayı
G
14:00 | 27/04/24
| R 4
Shakhtyor Soligorsk Reserve
1
Bate Borisov Reserve
3
Maç Detayı
G
13:00 | 20/04/24
| R 3
Bate Borisov Reserve
3
FC Ostrovets
2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/24
| R 2
FC Molodechno
3
Bate Borisov Reserve
1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/04/24
| R 1
Bate Borisov Reserve
2
FC BARANOVICHI
1
Maç Detayı
|
4 |
|
FC Lida
|
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
3 |
3 |
10 |
M
17:00 | 03/05/24
| R 5
FC Lida
0
FC Molodechno
1
Maç Detayı
G
16:00 | 27/04/24
| R 4
FC BARANOVICHI
0
FC Lida
2
Maç Detayı
B
17:00 | 21/04/24
| R 3
FC Lida
2
Maxline Vitebsk
2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/24
| R 2
Niva Dolbizno
0
FC Lida
1
Maç Detayı
G
14:00 | 07/04/24
| R 1
FC Lida
1
Volna Pinsk
0
Maç Detayı
|
5 |
|
Niva Dolbizno
|
5 |
3 |
1 |
1 |
9 |
6 |
3 |
10 |
G
17:00 | 04/05/24
| R 5
Bff Academy Minsk U17
1
Niva Dolbizno
2
Maç Detayı
B
15:00 | 27/04/24
| R 4
Niva Dolbizno
0
FC Slonim
0
Maç Detayı
G
13:00 | 21/04/24
| R 3
FC Orsha
3
Niva Dolbizno
5
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/24
| R 2
Niva Dolbizno
0
FC Lida
1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/04/24
| R 1
Dinamo Minsk Reserve
1
Niva Dolbizno
2
Maç Detayı
|
6 |
|
Maxline Vitebsk
|
5 |
2 |
2 |
1 |
10 |
5 |
5 |
8 |
G
13:00 | 04/05/24
| R 5
FC Slonim
1
Maxline Vitebsk
4
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/24
| R 4
Maxline Vitebsk
1
FC Orsha
1
Maç Detayı
B
17:00 | 21/04/24
| R 3
FC Lida
2
Maxline Vitebsk
2
Maç Detayı
M
14:00 | 14/04/24
| R 2
Maxline Vitebsk
0
Dinamo Minsk Reserve
1
Maç Detayı
G
13:00 | 07/04/24
| R 1
Lokomotiv Gomel
0
Maxline Vitebsk
3
Maç Detayı
|
7 |
|
Belshina
|
5 |
4 |
0 |
1 |
9 |
5 |
4 |
7 |
G
15:00 | 04/05/24
| R 5
Belshina
2
Torpedo Zhodino Reserve
1
Maç Detayı
M
17:30 | 27/04/24
| R 4
Energetik BGU Minsk
3
Belshina
2
Maç Detayı
G
15:00 | 20/04/24
| R 3
FK Bumprom
1
Belshina
2
Maç Detayı
G
18:00 | 12/04/24
| R 2
Belshina
1
Bff Academy Minsk U17
0
Maç Detayı
G
16:00 | 06/04/24
| R 1
FC Slonim
0
Belshina
2
Maç Detayı
|
8 |
|
Dinamo Minsk Reserve
|
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
4 |
2 |
7 |
G
19:00 | 03/05/24
| R 5
Dinamo Minsk Reserve
3
FC Ostrovets
0
Maç Detayı
M
13:00 | 28/04/24
| R 4
FC Molodechno
2
Dinamo Minsk Reserve
1
Maç Detayı
B
19:00 | 20/04/24
| R 3
Dinamo Minsk Reserve
0
FC BARANOVICHI
0
Maç Detayı
G
14:00 | 14/04/24
| R 2
Maxline Vitebsk
0
Dinamo Minsk Reserve
1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/04/24
| R 1
Dinamo Minsk Reserve
1
Niva Dolbizno
2
Maç Detayı
|
9 |
|
FC Ostrovets
|
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
7 |
M
19:00 | 03/05/24
| R 5
Dinamo Minsk Reserve
3
FC Ostrovets
0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/24
| R 4
FC Ostrovets
1
Lokomotiv Gomel
1
Maç Detayı
M
13:00 | 20/04/24
| R 3
Bate Borisov Reserve
3
FC Ostrovets
2
Maç Detayı
G
16:00 | 13/04/24
| R 2
FC Ostrovets
1
Shakhtyor Soligorsk Reserve
0
Maç Detayı
G
17:00 | 05/04/24
| R 1
FC Ostrovets
1
Energetik BGU Minsk
0
Maç Detayı
|
10 |
|
FK Bumprom
|
5 |
2 |
0 |
3 |
12 |
7 |
5 |
6 |
M
16:30 | 04/05/24
| R 5
FK Bumprom
1
Volna Pinsk
2
Maç Detayı
G
14:00 | 28/04/24
| R 4
Torpedo Zhodino Reserve
1
FK Bumprom
8
Maç Detayı
M
15:00 | 20/04/24
| R 3
FK Bumprom
1
Belshina
2
Maç Detayı
G
16:00 | 13/04/24
| R 2
Energetik BGU Minsk
0
FK Bumprom
1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/04/24
| R 1
Bff Academy Minsk U17
2
FK Bumprom
1
Maç Detayı
|
11 |
|
FC Orsha
|
5 |
1 |
2 |
2 |
9 |
10 |
-1 |
5 |
G
18:00 | 03/05/24
| R 5
FC Orsha
4
FC BARANOVICHI
0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/24
| R 4
Maxline Vitebsk
1
FC Orsha
1
Maç Detayı
M
13:00 | 21/04/24
| R 3
FC Orsha
3
Niva Dolbizno
5
Maç Detayı
M
15:00 | 13/04/24
| R 2
Volna Pinsk
3
FC Orsha
0
Maç Detayı
B
14:00 | 06/04/24
| R 1
Torpedo Zhodino Reserve
1
FC Orsha
1
Maç Detayı
|
12 |
|
Lokomotiv Gomel
|
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
5 |
G
16:00 | 03/05/24
| R 5
Lokomotiv Gomel
4
Shakhtyor Soligorsk Reserve
1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/24
| R 4
FC Ostrovets
1
Lokomotiv Gomel
1
Maç Detayı
B
16:00 | 21/04/24
| R 3
Lokomotiv Gomel
1
FC Molodechno
1
Maç Detayı
M
15:00 | 14/04/24
| R 2
FC BARANOVICHI
2
Lokomotiv Gomel
1
Maç Detayı
M
13:00 | 07/04/24
| R 1
Lokomotiv Gomel
0
Maxline Vitebsk
3
Maç Detayı
|
13 |
|
Torpedo Zhodino Reserve
|
5 |
1 |
1 |
3 |
9 |
14 |
-5 |
4 |
M
15:00 | 04/05/24
| R 5
Belshina
2
Torpedo Zhodino Reserve
1
Maç Detayı
M
14:00 | 28/04/24
| R 4
Torpedo Zhodino Reserve
1
FK Bumprom
8
Maç Detayı
G
19:15 | 19/04/24
| R 3
Bff Academy Minsk U17
0
Torpedo Zhodino Reserve
4
Maç Detayı
M
17:00 | 14/04/24
| R 2
Torpedo Zhodino Reserve
2
FC Slonim
3
Maç Detayı
B
14:00 | 06/04/24
| R 1
Torpedo Zhodino Reserve
1
FC Orsha
1
Maç Detayı
|
14 |
|
FC Slonim
|
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
4 |
M
13:00 | 04/05/24
| R 5
FC Slonim
1
Maxline Vitebsk
4
Maç Detayı
B
15:00 | 27/04/24
| R 4
Niva Dolbizno
0
FC Slonim
0
Maç Detayı
M
17:00 | 20/04/24
| R 3
FC Slonim
2
Volna Pinsk
3
Maç Detayı
G
17:00 | 14/04/24
| R 2
Torpedo Zhodino Reserve
2
FC Slonim
3
Maç Detayı
M
16:00 | 06/04/24
| R 1
FC Slonim
0
Belshina
2
Maç Detayı
|
15 |
|
FC BARANOVICHI
|
5 |
1 |
1 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
4 |
M
18:00 | 03/05/24
| R 5
FC Orsha
4
FC BARANOVICHI
0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/04/24
| R 4
FC BARANOVICHI
0
FC Lida
2
Maç Detayı
B
19:00 | 20/04/24
| R 3
Dinamo Minsk Reserve
0
FC BARANOVICHI
0
Maç Detayı
G
15:00 | 14/04/24
| R 2
FC BARANOVICHI
2
Lokomotiv Gomel
1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/04/24
| R 1
Bate Borisov Reserve
2
FC BARANOVICHI
1
Maç Detayı
|
16 |
|
Bff Academy Minsk U17
|
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
11 |
-8 |
3 |
M
17:00 | 04/05/24
| R 5
Bff Academy Minsk U17
1
Niva Dolbizno
2
Maç Detayı
M
17:30 | 26/04/24
| R 4
Volna Pinsk
3
Bff Academy Minsk U17
0
Maç Detayı
M
19:15 | 19/04/24
| R 3
Bff Academy Minsk U17
0
Torpedo Zhodino Reserve
4
Maç Detayı
M
18:00 | 12/04/24
| R 2
Belshina
1
Bff Academy Minsk U17
0
Maç Detayı
G
15:00 | 06/04/24
| R 1
Bff Academy Minsk U17
2
FK Bumprom
1
Maç Detayı
|
17 |
|
Shakhtyor Soligorsk Reserve
|
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
10 |
-8 |
1 |
M
16:00 | 03/05/24
| R 5
Lokomotiv Gomel
4
Shakhtyor Soligorsk Reserve
1
Maç Detayı
M
14:00 | 27/04/24
| R 4
Shakhtyor Soligorsk Reserve
1
Bate Borisov Reserve
3
Maç Detayı
B
15:00 | 21/04/24
| R 3
Shakhtyor Soligorsk Reserve
0
Energetik BGU Minsk
0
Maç Detayı
M
16:00 | 13/04/24
| R 2
FC Ostrovets
1
Shakhtyor Soligorsk Reserve
0
Maç Detayı
M
15:00 | 07/04/24
| R 1
Shakhtyor Soligorsk Reserve
0
FC Molodechno
2
Maç Detayı
|
18 |
|
Energetik BGU Minsk
|
5 |
1 |
1 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
-6 |
M
14:30 | 04/05/24
| R 5
Energetik BGU Minsk
0
Bate Borisov Reserve
2
Maç Detayı
G
17:30 | 27/04/24
| R 4
Energetik BGU Minsk
3
Belshina
2
Maç Detayı
B
15:00 | 21/04/24
| R 3
Shakhtyor Soligorsk Reserve
0
Energetik BGU Minsk
0
Maç Detayı
M
16:00 | 13/04/24
| R 2
Energetik BGU Minsk
0
FK Bumprom
1
Maç Detayı
M
17:00 | 05/04/24
| R 1
FC Ostrovets
1
Energetik BGU Minsk
0
Maç Detayı
|