www.ahaber.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.ahaber.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Karadağ
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
1. CFL
2. CFL
Cup Crne Gore
Sezon
1. CFL 19/20
1. CFL 23/24
1. CFL 22/23
1. CFL 21/22
1. CFL 20/21
1. CFL 18/19
1. CFL 17/18
1. CFL 16/17
1. CFL 15/16
1. CFL 14/15
1. CFL 13/14
1. CFL 12/13
Prva CFL 11/12
Prva CFL 10/11
Prva CFL 09/10
Prva Crnogorska Ligi 08/09
Prva Crnogorska Ligi 07/08
Prva Crnogorska Ligi 06/07
Maçlar
10.07.2020 | OFK Titograd - Bokelj Kotor
03.08.2019 | OFK Grbalj - FK Iskra Danilovgrad
03.08.2019 | FK Kom - Zeta
03.08.2019 | Petrovac - FK Mladost Ljeskopolje
03.08.2019 | OFK Titograd - FK Sutjeska
05.08.2019 | Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja
09.08.2019 | Zeta - FK Sutjeska
10.08.2019 | FK Kom - Petrovac
10.08.2019 | Rudar Pljevlja - OFK Grbalj
10.08.2019 | FK Iskra Danilovgrad - OFK Titograd
10.08.2019 | FK Mladost Ljeskopolje - Buducnost Podgorica
14.08.2019 | OFK Grbalj - FK Mladost Ljeskopolje
14.08.2019 | FK Sutjeska - FK Iskra Danilovgrad
14.08.2019 | Buducnost Podgorica - FK Kom
14.08.2019 | Petrovac - Zeta
14.08.2019 | OFK Titograd - Rudar Pljevlja
18.08.2019 | FK Kom - OFK Grbalj
18.08.2019 | Rudar Pljevlja - FK Sutjeska
18.08.2019 | Zeta - FK Iskra Danilovgrad
18.08.2019 | FK Mladost Ljeskopolje - OFK Titograd
18.08.2019 | Petrovac - Buducnost Podgorica
24.08.2019 | OFK Grbalj - Petrovac
24.08.2019 | FK Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja
24.08.2019 | FK Sutjeska - FK Mladost Ljeskopolje
24.08.2019 | OFK Titograd - FK Kom
25.08.2019 | Buducnost Podgorica - Zeta
28.08.2019 | FK Sutjeska - FK Iskra Danilovgrad
31.08.2019 | FK Mladost Ljeskopolje - FK Iskra Danilovgrad
31.08.2019 | Buducnost Podgorica - OFK Grbalj
31.08.2019 | FK Kom - FK Sutjeska
31.08.2019 | Zeta - Rudar Pljevlja
31.08.2019 | Petrovac - OFK Titograd
14.09.2019 | OFK Grbalj - Zeta
14.09.2019 | Rudar Pljevlja - FK Mladost Ljeskopolje
14.09.2019 | FK Sutjeska - Petrovac
14.09.2019 | FK Iskra Danilovgrad - FK Kom
14.09.2019 | OFK Titograd - Buducnost Podgorica
18.09.2019 | Petrovac - FK Iskra Danilovgrad
18.09.2019 | OFK Grbalj - OFK Titograd
18.09.2019 | FK Kom - Rudar Pljevlja
18.09.2019 | Zeta - FK Mladost Ljeskopolje
18.09.2019 | Buducnost Podgorica - FK Sutjeska
22.09.2019 | Rudar Pljevlja - Petrovac
22.09.2019 | FK Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica
22.09.2019 | FK Mladost Ljeskopolje - FK Kom
22.09.2019 | FK Sutjeska - OFK Grbalj
22.09.2019 | OFK Titograd - Zeta
28.09.2019 | Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica
28.09.2019 | Zeta - FK Kom
28.09.2019 | FK Iskra Danilovgrad - OFK Grbalj
28.09.2019 | FK Mladost Ljeskopolje - Petrovac
28.09.2019 | FK Sutjeska - OFK Titograd
05.10.2019 | Buducnost Podgorica - FK Mladost Ljeskopolje
05.10.2019 | Petrovac - FK Kom
05.10.2019 | OFK Grbalj - Rudar Pljevlja
05.10.2019 | FK Sutjeska - Zeta
06.10.2019 | OFK Titograd - FK Iskra Danilovgrad
19.10.2019 | FK Kom - Buducnost Podgorica
19.10.2019 | Rudar Pljevlja - OFK Titograd
19.10.2019 | Zeta - Petrovac
19.10.2019 | FK Iskra Danilovgrad - FK Sutjeska
19.10.2019 | FK Mladost Ljeskopolje - OFK Grbalj
26.10.2019 | Buducnost Podgorica - Petrovac
26.10.2019 | OFK Grbalj - FK Kom
26.10.2019 | FK Iskra Danilovgrad - Zeta
26.10.2019 | OFK Titograd - FK Mladost Ljeskopolje
27.10.2019 | FK Sutjeska - Rudar Pljevlja
02.11.2019 | Petrovac - OFK Grbalj
02.11.2019 | FK Kom - OFK Titograd
02.11.2019 | Rudar Pljevlja - FK Iskra Danilovgrad
02.11.2019 | Zeta - Buducnost Podgorica
02.11.2019 | FK Mladost Ljeskopolje - FK Sutjeska
09.11.2019 | OFK Grbalj - Buducnost Podgorica
09.11.2019 | Rudar Pljevlja - Zeta
09.11.2019 | FK Iskra Danilovgrad - FK Mladost Ljeskopolje
09.11.2019 | OFK Titograd - Petrovac
10.11.2019 | FK Sutjeska - FK Kom
23.11.2019 | Petrovac - FK Sutjeska
23.11.2019 | FK Kom - FK Iskra Danilovgrad
23.11.2019 | Zeta - OFK Grbalj
23.11.2019 | FK Mladost Ljeskopolje - Rudar Pljevlja
23.11.2019 | Buducnost Podgorica - OFK Titograd
01.12.2019 | Rudar Pljevlja - FK Kom
01.12.2019 | FK Iskra Danilovgrad - Petrovac
01.12.2019 | OFK Titograd - OFK Grbalj
01.12.2019 | FK Sutjeska - Buducnost Podgorica
01.12.2019 | FK Mladost Ljeskopolje - Zeta
05.12.2019 | Petrovac - Rudar Pljevlja
05.12.2019 | OFK Grbalj - FK Sutjeska
05.12.2019 | FK Kom - FK Mladost Ljeskopolje
05.12.2019 | Zeta - OFK Titograd
05.12.2019 | Buducnost Podgorica - FK Iskra Danilovgrad
11.12.2019 | Petrovac - FK Mladost Ljeskopolje
11.12.2019 | OFK Grbalj - FK Iskra Danilovgrad
11.12.2019 | FK Kom - Zeta
11.12.2019 | OFK Titograd - FK Sutjeska
11.12.2019 | Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja
15.12.2019 | OFK Grbalj - Buducnost Podgorica
17.02.2020 | FK Iskra Danilovgrad - OFK Titograd
18.02.2020 | FK Kom - Petrovac
18.02.2020 | Rudar Pljevlja - OFK Grbalj
18.02.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - Buducnost Podgorica
18.02.2020 | Zeta - FK Sutjeska
22.02.2020 | Petrovac - Zeta
22.02.2020 | OFK Grbalj - FK Mladost Ljeskopolje
22.02.2020 | FK Sutjeska - FK Iskra Danilovgrad
23.02.2020 | OFK Titograd - Rudar Pljevlja
23.02.2020 | Buducnost Podgorica - FK Kom
29.02.2020 | FK Kom - OFK Grbalj
29.02.2020 | Petrovac - Buducnost Podgorica
29.02.2020 | Rudar Pljevlja - FK Sutjeska
29.02.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - OFK Titograd
29.02.2020 | Zeta - FK Iskra Danilovgrad
07.03.2020 | OFK Grbalj - Petrovac
07.03.2020 | FK Sutjeska - FK Mladost Ljeskopolje
07.03.2020 | OFK Titograd - FK Kom
07.03.2020 | FK Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja
07.03.2020 | Buducnost Podgorica - Zeta
14.03.2020 | Buducnost Podgorica - OFK Grbalj
14.03.2020 | Petrovac - OFK Titograd
14.03.2020 | FK Kom - FK Sutjeska
14.03.2020 | Zeta - Rudar Pljevlja
14.03.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - FK Iskra Danilovgrad
18.03.2020 | OFK Grbalj - Zeta
18.03.2020 | OFK Titograd - Buducnost Podgorica
18.03.2020 | Rudar Pljevlja - FK Mladost Ljeskopolje
18.03.2020 | FK Sutjeska - Petrovac
18.03.2020 | FK Iskra Danilovgrad - FK Kom
22.03.2020 | Buducnost Podgorica - FK Sutjeska
22.03.2020 | Petrovac - FK Iskra Danilovgrad
22.03.2020 | OFK Grbalj - OFK Titograd
22.03.2020 | FK Kom - Rudar Pljevlja
22.03.2020 | Zeta - FK Mladost Ljeskopolje
04.04.2020 | OFK Titograd - Zeta
04.04.2020 | Rudar Pljevlja - Petrovac
04.04.2020 | FK Sutjeska - OFK Grbalj
04.04.2020 | FK Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica
04.04.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - FK Kom
12.04.2020 | Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica
12.04.2020 | FK Sutjeska - OFK Titograd
12.04.2020 | Zeta - FK Kom
12.04.2020 | FK Iskra Danilovgrad - OFK Grbalj
12.04.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - Petrovac
18.04.2020 | Buducnost Podgorica - FK Mladost Ljeskopolje
18.04.2020 | Petrovac - FK Kom
18.04.2020 | OFK Grbalj - Rudar Pljevlja
18.04.2020 | OFK Titograd - FK Iskra Danilovgrad
18.04.2020 | FK Sutjeska - Zeta
26.04.2020 | FK Kom - Buducnost Podgorica
26.04.2020 | Rudar Pljevlja - OFK Titograd
26.04.2020 | Zeta - Petrovac
26.04.2020 | FK Iskra Danilovgrad - FK Sutjeska
26.04.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - OFK Grbalj
02.05.2020 | Buducnost Podgorica - Petrovac
02.05.2020 | OFK Grbalj - FK Kom
02.05.2020 | OFK Titograd - FK Mladost Ljeskopolje
02.05.2020 | FK Sutjeska - Rudar Pljevlja
02.05.2020 | FK Iskra Danilovgrad - Zeta
06.05.2020 | Petrovac - OFK Grbalj
06.05.2020 | FK Kom - OFK Titograd
06.05.2020 | Rudar Pljevlja - FK Iskra Danilovgrad
06.05.2020 | Zeta - Buducnost Podgorica
06.05.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - FK Sutjeska
10.05.2020 | OFK Grbalj - Buducnost Podgorica
10.05.2020 | OFK Titograd - Petrovac
10.05.2020 | Rudar Pljevlja - Zeta
10.05.2020 | FK Sutjeska - FK Kom
10.05.2020 | FK Iskra Danilovgrad - FK Mladost Ljeskopolje
16.05.2020 | Buducnost Podgorica - OFK Titograd
16.05.2020 | Petrovac - FK Sutjeska
16.05.2020 | FK Kom - FK Iskra Danilovgrad
16.05.2020 | Zeta - OFK Grbalj
16.05.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - Rudar Pljevlja
22.05.2020 | OFK Titograd - OFK Grbalj
22.05.2020 | Rudar Pljevlja - FK Kom
22.05.2020 | FK Sutjeska - Buducnost Podgorica
22.05.2020 | FK Iskra Danilovgrad - Petrovac
22.05.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - Zeta
26.05.2020 | Buducnost Podgorica - FK Iskra Danilovgrad
26.05.2020 | Petrovac - Rudar Pljevlja
26.05.2020 | OFK Grbalj - FK Sutjeska
26.05.2020 | FK Kom - FK Mladost Ljeskopolje
26.05.2020 | Zeta - OFK Titograd
30.05.2020 | Buducnost Podgorica - OFK Grbalj
30.05.2020 | Petrovac - OFK Titograd
30.05.2020 | FK Kom - FK Sutjeska
30.05.2020 | Zeta - Rudar Pljevlja
30.05.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - FK Iskra Danilovgrad
03.06.2020 | OFK Grbalj - Zeta
03.06.2020 | FK Sutjeska - Petrovac
03.06.2020 | OFK Titograd - Buducnost Podgorica
03.06.2020 | Rudar Pljevlja - FK Mladost Ljeskopolje
03.06.2020 | FK Iskra Danilovgrad - FK Kom
07.06.2020 | OFK Grbalj - OFK Titograd
07.06.2020 | Petrovac - FK Iskra Danilovgrad
07.06.2020 | FK Kom - Rudar Pljevlja
07.06.2020 | Zeta - FK Mladost Ljeskopolje
07.06.2020 | Buducnost Podgorica - FK Sutjeska
12.06.2020 | FK Sutjeska - OFK Grbalj
12.06.2020 | Rudar Pljevlja - Petrovac
12.06.2020 | OFK Titograd - Zeta
12.06.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - FK Kom
12.06.2020 | FK Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica
16.06.2020 | FK Sutjeska - OFK Titograd
16.06.2020 | Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica
16.06.2020 | Zeta - FK Kom
16.06.2020 | FK Iskra Danilovgrad - OFK Grbalj
16.06.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - Petrovac
21.06.2020 | OFK Grbalj - Rudar Pljevlja
21.06.2020 | FK Sutjeska - Zeta
21.06.2020 | Petrovac - FK Kom
21.06.2020 | OFK Titograd - FK Iskra Danilovgrad
21.06.2020 | Buducnost Podgorica - FK Mladost Ljeskopolje
25.06.2020 | Rudar Pljevlja - OFK Titograd
25.06.2020 | FK Kom - Buducnost Podgorica
25.06.2020 | Zeta - Petrovac
25.06.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - OFK Grbalj
25.06.2020 | FK Iskra Danilovgrad - FK Sutjeska
30.06.2020 | Buducnost Podgorica - Petrovac
30.06.2020 | OFK Grbalj - FK Kom
30.06.2020 | OFK Titograd - FK Mladost Ljeskopolje
30.06.2020 | FK Sutjeska - Rudar Pljevlja
30.06.2020 | FK Iskra Danilovgrad - Zeta
05.07.2020 | Rudar Pljevlja - FK Iskra Danilovgrad
05.07.2020 | Petrovac - OFK Grbalj
05.07.2020 | FK Kom - OFK Titograd
05.07.2020 | Zeta - Buducnost Podgorica
05.07.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - FK Sutjeska
09.07.2020 | OFK Grbalj - Buducnost Podgorica
09.07.2020 | OFK Titograd - Petrovac
09.07.2020 | Rudar Pljevlja - Zeta
09.07.2020 | FK Sutjeska - FK Kom
09.07.2020 | FK Iskra Danilovgrad - FK Mladost Ljeskopolje
10.07.2020 | FK Kom - FK Jezero Plav
13.07.2020 | Buducnost Podgorica - OFK Titograd
13.07.2020 | Petrovac - FK Sutjeska
13.07.2020 | FK Kom - FK Iskra Danilovgrad
13.07.2020 | Zeta - OFK Grbalj
13.07.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - Rudar Pljevlja
14.07.2020 | FK Jezero Plav - FK Kom
14.07.2020 | Bokelj Kotor - OFK Titograd
18.07.2020 | OFK Titograd - OFK Grbalj
18.07.2020 | Rudar Pljevlja - FK Kom
18.07.2020 | FK Sutjeska - Buducnost Podgorica
18.07.2020 | FK Iskra Danilovgrad - Petrovac
18.07.2020 | FK Mladost Ljeskopolje - Zeta
28.07.2020 | Buducnost Podgorica - FK Iskra Danilovgrad
28.07.2020 | Petrovac - Rudar Pljevlja
28.07.2020 | OFK Grbalj - FK Sutjeska
28.07.2020 | FK Kom - FK Mladost Ljeskopolje
28.07.2020 | Zeta - OFK Titograd
Göster
Canlı Skor
Karadağ
1. CFL
1. CFL 19/20 Sezonu
OFK Titograd - Bokelj Kotor maçı - Canlı Anlatım
1. CFL 19/20
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
1. CFL | 1
OFK Titograd
Zoran Govedarica
10/07/20 - 22:00
0 : 1
0 : 1 1. Devre
0 : 0 2. Devre
Seyirci: 2000
Stat: Stadion Fk Mladost
Bokelj Kotor
Slavoljub Bubanja
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır