1 |
|
Yokohama F Marinos
|
34 |
22 |
4 |
8 |
68 |
38 |
30 |
70 |
G
08:00 | 07/12/19
| R 34
Yokohama F Marinos
3
Tokyo
0
Maç Detayı
G
08:00 | 30/11/19
| R 33
Kawasaki Frontale
1
Yokohama F Marinos
4
Maç Detayı
G
08:00 | 23/11/19
| R 32
Matsumoto Yamaga
0
Yokohama F Marinos
1
Maç Detayı
G
08:00 | 09/11/19
| R 31
Yokohama F Marinos
4
Hokkaido Consadole Sapporo
2
Maç Detayı
G
08:00 | 02/11/19
| R 30
Sagan Tosu
1
Yokohama F Marinos
2
Maç Detayı
G
08:00 | 19/10/19
| R 29
Yokohama F Marinos
3
Shonan Bellmare
1
Maç Detayı
|
2 |
|
Tokyo
|
34 |
19 |
7 |
8 |
46 |
29 |
17 |
64 |
M
08:00 | 07/12/19
| R 34
Yokohama F Marinos
3
Tokyo
0
Maç Detayı
B
08:00 | 30/11/19
| R 33
Tokyo
1
Urawa Red Diamonds
1
Maç Detayı
B
08:00 | 23/11/19
| R 32
Tokyo
1
Shonan Bellmare
1
Maç Detayı
G
08:00 | 09/11/19
| R 31
Iwata Jubilo
0
Tokyo
1
Maç Detayı
G
09:05 | 02/11/19
| R 30
Oita Trinata
0
Tokyo
2
Maç Detayı
G
07:00 | 19/10/19
| R 29
Vissel Kobe
1
Tokyo
3
Maç Detayı
|
3 |
|
Kashima Antlers
|
34 |
18 |
9 |
7 |
54 |
30 |
24 |
63 |
G
08:00 | 07/12/19
| R 34
Nagoya Grampus
0
Kashima Antlers
1
Maç Detayı
M
08:00 | 30/11/19
| R 33
Kashima Antlers
1
Vissel Kobe
3
Maç Detayı
B
08:00 | 23/11/19
| R 32
Sanfrecce Hiroshima
0
Kashima Antlers
0
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19
| R 31
Kashima Antlers
0
Kawasaki Frontale
2
Maç Detayı
G
13:00 | 01/11/19
| R 30
Kashima Antlers
1
Urawa Red Diamonds
0
Maç Detayı
B
13:00 | 18/10/19
| R 29
Matsumoto Yamaga
1
Kashima Antlers
1
Maç Detayı
|
4 |
|
Kawasaki Frontale
|
34 |
16 |
12 |
6 |
57 |
34 |
23 |
60 |
G
08:00 | 07/12/19
| R 34
Hokkaido Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
2
Maç Detayı
M
08:00 | 30/11/19
| R 33
Kawasaki Frontale
1
Yokohama F Marinos
4
Maç Detayı
G
08:00 | 09/11/19
| R 31
Kashima Antlers
0
Kawasaki Frontale
2
Maç Detayı
G
12:30 | 05/11/19
| R 32
Urawa Red Diamonds
0
Kawasaki Frontale
2
Maç Detayı
G
09:05 | 02/11/19
| R 30
Kawasaki Frontale
2
Sanfrecce Hiroshima
1
Maç Detayı
B
08:00 | 19/10/19
| R 29
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
2
Maç Detayı
|
5 |
|
Cerezo Osaka
|
34 |
18 |
5 |
11 |
39 |
25 |
14 |
59 |
G
08:00 | 07/12/19
| R 34
Oita Trinata
0
Cerezo Osaka
2
Maç Detayı
G
08:00 | 30/11/19
| R 33
Cerezo Osaka
2
Shimizu Pulse
1
Maç Detayı
M
07:00 | 23/11/19
| R 32
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
0
Maç Detayı
G
09:00 | 09/11/19
| R 31
Cerezo Osaka
1
Shonan Bellmare
0
Maç Detayı
B
09:00 | 02/11/19
| R 30
Cerezo Osaka
1
Matsumoto Yamaga
1
Maç Detayı
G
13:00 | 18/10/19
| R 29
Hokkaido Consadole Sapporo
0
Cerezo Osaka
1
Maç Detayı
|
6 |
|
Sanfrecce Hiroshima
|
34 |
15 |
10 |
9 |
45 |
29 |
16 |
55 |
G
08:00 | 07/12/19
| R 34
Sanfrecce Hiroshima
1
Vegalta Sendai
0
Maç Detayı
M
08:00 | 30/11/19
| R 33
Shonan Bellmare
1
Sanfrecce Hiroshima
0
Maç Detayı
B
08:00 | 23/11/19
| R 32
Sanfrecce Hiroshima
0
Kashima Antlers
0
Maç Detayı
M
09:05 | 02/11/19
| R 30
Kawasaki Frontale
2
Sanfrecce Hiroshima
1
Maç Detayı
B
13:00 | 29/10/19
| R 31
Sanfrecce Hiroshima
1
Urawa Red Diamonds
1
Maç Detayı
G
08:00 | 19/10/19
| R 29
Shimizu Pulse
1
Sanfrecce Hiroshima
2
Maç Detayı
|
7 |
|
Gamba Osaka
|
34 |
12 |
11 |
11 |
54 |
48 |
6 |
47 |
G
08:00 | 07/12/19
| R 34
Urawa Red Diamonds
2
Gamba Osaka
3
Maç Detayı
G
08:00 | 30/11/19
| R 33
Gamba Osaka
4
Matsumoto Yamaga
1
Maç Detayı
G
09:00 | 23/11/19
| R 32
Gamba Osaka
2
Vegalta Sendai
0
Maç Detayı
M
08:00 | 10/11/19
| R 31
Oita Trinata
2
Gamba Osaka
1
Maç Detayı
G
10:00 | 03/11/19
| R 30
Shonan Bellmare
0
Gamba Osaka
3
Maç Detayı
B
08:00 | 19/10/19
| R 29
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
2
Maç Detayı
|
8 |
|
Vissel Kobe
|
34 |
14 |
5 |
15 |
61 |
59 |
2 |
47 |
G
08:00 | 07/12/19
| R 34
Vissel Kobe
4
Iwata Jubilo
1
Maç Detayı
G
08:00 | 30/11/19
| R 33
Kashima Antlers
1
Vissel Kobe
3
Maç Detayı
G
07:00 | 23/11/19
| R 32
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
0
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19
| R 31
Nagoya Grampus
3
Vissel Kobe
0
Maç Detayı
G
07:00 | 02/11/19
| R 30
Vissel Kobe
2
Vegalta Sendai
0
Maç Detayı
M
07:00 | 19/10/19
| R 29
Vissel Kobe
1
Tokyo
3
Maç Detayı
|
9 |
|
Oita Trinata
|
34 |
12 |
11 |
11 |
35 |
35 |
0 |
47 |
M
08:00 | 07/12/19
| R 34
Oita Trinata
0
Cerezo Osaka
2
Maç Detayı
M
08:00 | 30/11/19
| R 33
Vegalta Sendai
2
Oita Trinata
0
Maç Detayı
B
08:00 | 23/11/19
| R 32
Shimizu Pulse
1
Oita Trinata
1
Maç Detayı
G
08:00 | 10/11/19
| R 31
Oita Trinata
2
Gamba Osaka
1
Maç Detayı
M
09:05 | 02/11/19
| R 30
Oita Trinata
0
Tokyo
2
Maç Detayı
G
13:30 | 18/10/19
| R 29
Urawa Red Diamonds
0
Oita Trinata
1
Maç Detayı
|
10 |
|
Hokkaido Consadole Sapporo
|
34 |
13 |
7 |
14 |
54 |
49 |
5 |
46 |
M
08:00 | 07/12/19
| R 34
Hokkaido Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
2
Maç Detayı
G
08:00 | 30/11/19
| R 33
Sagan Tosu
0
Hokkaido Consadole Sapporo
2
Maç Detayı
M
08:00 | 23/11/19
| R 32
Hokkaido Consadole Sapporo
1
Iwata Jubilo
2
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19
| R 31
Yokohama F Marinos
4
Hokkaido Consadole Sapporo
2
Maç Detayı
G
08:00 | 02/11/19
| R 30
Hokkaido Consadole Sapporo
3
Nagoya Grampus
0
Maç Detayı
M
13:00 | 18/10/19
| R 29
Hokkaido Consadole Sapporo
0
Cerezo Osaka
1
Maç Detayı
|
11 |
|
Vegalta Sendai
|
34 |
12 |
5 |
17 |
38 |
45 |
-7 |
41 |
M
08:00 | 07/12/19
| R 34
Sanfrecce Hiroshima
1
Vegalta Sendai
0
Maç Detayı
G
08:00 | 30/11/19
| R 33
Vegalta Sendai
2
Oita Trinata
0
Maç Detayı
M
09:00 | 23/11/19
| R 32
Gamba Osaka
2
Vegalta Sendai
0
Maç Detayı
G
07:05 | 10/11/19
| R 31
Vegalta Sendai
2
Shimizu Pulse
0
Maç Detayı
M
07:00 | 02/11/19
| R 30
Vissel Kobe
2
Vegalta Sendai
0
Maç Detayı
G
08:00 | 19/10/19
| R 29
Nagoya Grampus
0
Vegalta Sendai
2
Maç Detayı
|
12 |
|
Shimizu Pulse
|
34 |
11 |
6 |
17 |
45 |
69 |
-24 |
39 |
G
08:00 | 07/12/19
| R 34
Shimizu Pulse
1
Sagan Tosu
0
Maç Detayı
M
08:00 | 30/11/19
| R 33
Cerezo Osaka
2
Shimizu Pulse
1
Maç Detayı
B
08:00 | 23/11/19
| R 32
Shimizu Pulse
1
Oita Trinata
1
Maç Detayı
M
07:05 | 10/11/19
| R 31
Vegalta Sendai
2
Shimizu Pulse
0
Maç Detayı
M
08:00 | 02/11/19
| R 30
Shimizu Pulse
1
Iwata Jubilo
2
Maç Detayı
M
08:00 | 19/10/19
| R 29
Shimizu Pulse
1
Sanfrecce Hiroshima
2
Maç Detayı
|
13 |
|
Nagoya Grampus
|
34 |
9 |
10 |
15 |
45 |
50 |
-5 |
37 |
M
08:00 | 07/12/19
| R 34
Nagoya Grampus
0
Kashima Antlers
1
Maç Detayı
M
08:00 | 30/11/19
| R 33
Iwata Jubilo
2
Nagoya Grampus
1
Maç Detayı
B
08:00 | 23/11/19
| R 32
Nagoya Grampus
0
Sagan Tosu
0
Maç Detayı
G
08:00 | 09/11/19
| R 31
Nagoya Grampus
3
Vissel Kobe
0
Maç Detayı
M
08:00 | 02/11/19
| R 30
Hokkaido Consadole Sapporo
3
Nagoya Grampus
0
Maç Detayı
M
08:00 | 19/10/19
| R 29
Nagoya Grampus
0
Vegalta Sendai
2
Maç Detayı
|
14 |
|
Urawa Red Diamonds
|
34 |
9 |
10 |
15 |
34 |
50 |
-16 |
37 |
M
08:00 | 07/12/19
| R 34
Urawa Red Diamonds
2
Gamba Osaka
3
Maç Detayı
B
08:00 | 30/11/19
| R 33
Tokyo
1
Urawa Red Diamonds
1
Maç Detayı
M
12:30 | 05/11/19
| R 32
Urawa Red Diamonds
0
Kawasaki Frontale
2
Maç Detayı
M
13:00 | 01/11/19
| R 30
Kashima Antlers
1
Urawa Red Diamonds
0
Maç Detayı
B
13:00 | 29/10/19
| R 31
Sanfrecce Hiroshima
1
Urawa Red Diamonds
1
Maç Detayı
M
13:30 | 18/10/19
| R 29
Urawa Red Diamonds
0
Oita Trinata
1
Maç Detayı
|
15 |
|
Sagan Tosu
|
34 |
10 |
6 |
18 |
32 |
53 |
-21 |
36 |
M
08:00 | 07/12/19
| R 34
Shimizu Pulse
1
Sagan Tosu
0
Maç Detayı
M
08:00 | 30/11/19
| R 33
Sagan Tosu
0
Hokkaido Consadole Sapporo
2
Maç Detayı
B
08:00 | 23/11/19
| R 32
Nagoya Grampus
0
Sagan Tosu
0
Maç Detayı
G
09:00 | 10/11/19
| R 31
Sagan Tosu
1
Matsumoto Yamaga
0
Maç Detayı
M
08:00 | 02/11/19
| R 30
Sagan Tosu
1
Yokohama F Marinos
2
Maç Detayı
B
09:00 | 19/10/19
| R 29
Iwata Jubilo
2
Sagan Tosu
2
Maç Detayı
|
16 |
|
Shonan Bellmare
|
34 |
10 |
6 |
18 |
40 |
63 |
-23 |
36 |
B
08:00 | 07/12/19
| R 34
Matsumoto Yamaga
1
Shonan Bellmare
1
Maç Detayı
G
08:00 | 30/11/19
| R 33
Shonan Bellmare
1
Sanfrecce Hiroshima
0
Maç Detayı
B
08:00 | 23/11/19
| R 32
Tokyo
1
Shonan Bellmare
1
Maç Detayı
M
09:00 | 09/11/19
| R 31
Cerezo Osaka
1
Shonan Bellmare
0
Maç Detayı
M
10:00 | 03/11/19
| R 30
Shonan Bellmare
0
Gamba Osaka
3
Maç Detayı
|
17 |
|
Matsumoto Yamaga
|
34 |
6 |
13 |
15 |
21 |
40 |
-19 |
31 |
B
08:00 | 07/12/19
| R 34
Matsumoto Yamaga
1
Shonan Bellmare
1
Maç Detayı
M
08:00 | 30/11/19
| R 33
Gamba Osaka
4
Matsumoto Yamaga
1
Maç Detayı
M
08:00 | 23/11/19
| R 32
Matsumoto Yamaga
0
Yokohama F Marinos
1
Maç Detayı
M
09:00 | 10/11/19
| R 31
Sagan Tosu
1
Matsumoto Yamaga
0
Maç Detayı
B
09:00 | 02/11/19
| R 30
Cerezo Osaka
1
Matsumoto Yamaga
1
Maç Detayı
B
13:00 | 18/10/19
| R 29
Matsumoto Yamaga
1
Kashima Antlers
1
Maç Detayı
|
18 |
|
Iwata Jubilo
|
34 |
8 |
7 |
19 |
29 |
51 |
-22 |
31 |
M
08:00 | 07/12/19
| R 34
Vissel Kobe
4
Iwata Jubilo
1
Maç Detayı
G
08:00 | 30/11/19
| R 33
Iwata Jubilo
2
Nagoya Grampus
1
Maç Detayı
G
08:00 | 23/11/19
| R 32
Hokkaido Consadole Sapporo
1
Iwata Jubilo
2
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19
| R 31
Iwata Jubilo
0
Tokyo
1
Maç Detayı
G
08:00 | 02/11/19
| R 30
Shimizu Pulse
1
Iwata Jubilo
2
Maç Detayı
B
09:00 | 19/10/19
| R 29
Iwata Jubilo
2
Sagan Tosu
2
Maç Detayı
|