Türkiye (Diğer) - 2. Lig | İY | |||||
13:00 | -:- |
Suudi Arabistan - Kings Kupası | İY | |||||
21:00 | -:- |
İngiltere - Championship | İY | |||||
22:00 | -:- |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
15:00 | -:- |
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
21:30 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
18:55 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
20:50 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:30 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez | İY | |||||
20:00 ER |
ER
|
-:- |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
13:00 | -:- |
BAE - Başkanlar Kupası | İY | |||||
18:20 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
01:30 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
01:30 53' |
53'
|
2:0 |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
02:00 36' |
36'
|
0:0 |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
02:00 40' |
40'
|
1:2 | ||||
02:00 43' |
43'
|
0:1 |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Cebelitarık - Ulusal Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:35 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
03:00 | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- |
Faroe Adaları - Premier Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
19:00 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
20:30 | -:- |
Güney Afrika - Premiership | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Güney Afrika - Şampiyona | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İngiltere Amator - Northern Premier League | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İran - Pro Ligi | İY | |||||
17:50 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - Kupa, Kadınlar | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Jamaika - Premiyer Lig | İY | |||||
01:00 103' |
103'
|
-:- | ||||
04:00 | -:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
23:30 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Kuzey İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Kuzey İrlanda - Şampiyonası | İY | |||||
22:00 | -:- |
Kuzey Makedonya - Vtora Liga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış | İY | |||||
02:00 43' |
43'
|
-:- | ||||
02:00 43' |
43'
|
-:- | ||||
04:00 | -:- | |||||
04:05 | -:- | |||||
06:00 | -:- | |||||
06:05 | -:- |
Mısır - 2. Division A | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Norveç - NM Kupası, Bayanlar | İY | |||||
19:00 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
00:15 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:30 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Açılış | İY | |||||
02:30 10' |
10'
|
0:0 |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
04:00 | -:- |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
18:30 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
San Marino - Campionato Sammarinese | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
03:30 | -:- |
Şili - Primera B | İY | |||||
03:30 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 ER |
ER
|
-:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 11' |
11'
|
0:0 | ||||
05:00 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
02:00 42' |
42'
|
2:0 |
Vietnam - Vietnam Kupası | İY | |||||
14:00 | -:- |