www.ahaber.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.ahaber.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Danimarka
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Danimarka Kupası
1.Lig
2nd Division Doğu
3. Lig
Cup, Women
Kvindeligaen, Kadınlar
Süperlig
Sezon
Danimarka Kupası 19/20
Danimarka Kupası 23/24
Danimarka Kupası 22/23
Danimarka Kupası 21/22
Danimarka Kupası 20/21
Danimarka Kupası 18/19
Danimarka Kupası 17/18
Danimarka Kupası 16/17
Danimarka Kupası 15/16
Danimarka Kupası 14/15
Danimarka Kupası 13/14
Danimarka Kupası 12/13
Danimarka Kupası 11/12
Danimarka Kupası 10/11
Ekstra Bladet Kupası 09/10
Ekstra Bladet Cup 08/09
Landspokalturneringen 07/08
Landspokalturneringen 06/07
Landspokalturneringen 05/06
DONG Kupası 04/05
DONG Kupası 03/04
DONG Kupası 02/03
Maçlar
24.09.2019 | Otterup B & IK - Odense Boldklub
06.08.2019 | MARSTAL/RISE - Kolding Bk
06.08.2019 | Norresundby - Lyseng IF
06.08.2019 | Vildbjerg - Vejgaard BK
06.08.2019 | BK Marienlyst - Hedensted If
06.08.2019 | SAEDDING/GULDAGER IF - Tarup-Paarup If
06.08.2019 | Herlev - Karlslunde If
06.08.2019 | Aarhus Fremad - Brabrand If
06.08.2019 | Herstedoster IC - Taastrup FC
06.08.2019 | Bk Union - B93 Kopenhagen
06.08.2019 | BK Chang - FC Soenderborg
06.08.2019 | Flemloese/Haarby - Otterup B & IK
06.08.2019 | FC Sunshine - Bk Frem
06.08.2019 | Eskilstrup - Roskilde
06.08.2019 | FC Helsingoer - AB Gladsaxe
06.08.2019 | Jammerbugt FC - Viborg FF
06.08.2019 | Jaegersborg - Hallerup
06.08.2019 | SFB Oure FA - Middelfart
06.08.2019 | Fuglebakken Kfum - Vatanspor
06.08.2019 | Naestved FC 77 - Ledoje Smorum Fodbold
07.08.2019 | Roenne IK - B 1908
07.08.2019 | Dalum IF - Kolding IF
07.08.2019 | Frederiksberg - Kfums Boldklub Kopenhagen
07.08.2019 | Holbaek - Nykoebing FC
07.08.2019 | Avedoere IF - Slagelse Bi
07.08.2019 | OKS - FC Sydvest 05
07.08.2019 | Ringkobing - Vsk Aarhus
07.08.2019 | HATTING/TORSTED - FC Fredericia
07.08.2019 | Allesoe GF - Vejle
07.08.2019 | Krarup/Espe Fodbold - Varde IF
07.08.2019 | FC Rudersdal - Hillerod Fodbold
07.08.2019 | Dronninglund IF - FC Djursland
07.08.2019 | Holstebro - Odder
07.08.2019 | Skjold - Bk Fremad Amager
08.08.2019 | Avarta - Skovshoved IF
08.08.2019 | Skagen - Thisted FC
08.08.2019 | Lystrup IF - Skive IK
08.08.2019 | Nordfalster - Roskilde
08.08.2019 | Vordingborg IF - Naestved BK
08.08.2019 | BK Viktoria - Hundested IK
13.08.2019 | Skjold Birkerod - Vanlose
13.08.2019 | Faarvang IF - Viby
13.08.2019 | Tgb - HB Koege
14.08.2019 | BK Viktoria - Hundested IK
28.08.2019 | Kjellerup - Vendsyssel FF
28.08.2019 | Bronshoj - Hvidovre
03.09.2019 | Roskilde - HB Koege
03.09.2019 | Hillerod Fodbold - Naestved BK
03.09.2019 | Otterup B & IK - FC Sydvest 05
03.09.2019 | Tarup-Paarup If - Roskilde
03.09.2019 | Herstedoster IC - Hallerup
03.09.2019 | Vejgaard BK - Hobro IK
03.09.2019 | Ledoje Smorum Fodbold - Nykoebing FC
03.09.2019 | FC Djursland - Vsk Aarhus
03.09.2019 | Fuglebakken Kfum - Viby
03.09.2019 | BK Marienlyst - Holstebro
03.09.2019 | Frederiksberg - Vanlose
04.09.2019 | Herlev - Silkeborg IF
04.09.2019 | Avarta - Bk Frem
04.09.2019 | Brabrand If - FC Fredericia
04.09.2019 | Bk Union - AC Horsens
04.09.2019 | Kolding IF - Randers FC
04.09.2019 | Slagelse Bi - AB Gladsaxe
05.09.2019 | BK Viktoria - Sonderjyske
10.09.2019 | Middelfart - Skive IK
10.09.2019 | Varde IF - Thisted FC
10.09.2019 | B 1908 - Hvidovre
10.09.2019 | FC Soenderborg - Viborg FF
10.09.2019 | Vendsyssel FF - Vejle
11.09.2019 | Norresundby - Aalborg BK
11.09.2019 | MARSTAL/RISE - AGF Aarhus
11.09.2019 | Bk Fremad Amager - Lyngby BK
25.09.2019 | Hillerod Fodbold - FC Kopenhag
25.09.2019 | Avarta - FC Fredericia
25.09.2019 | Vejgaard BK - Aalborg BK
25.09.2019 | BK Marienlyst - Esbjerg FB
25.09.2019 | AB Gladsaxe - Viborg FF
25.09.2019 | Hvidovre - Sonderjyske
25.09.2019 | HB Koege - Nykoebing FC
25.09.2019 | Skive IK - Brondby IF
26.09.2019 | Vsk Aarhus - AGF Aarhus
26.09.2019 | Roskilde - Randers FC
26.09.2019 | Bk Fremad Amager - FC Midtjylland
01.10.2019 | Viby - Vanlose
02.10.2019 | Hallerup - Silkeborg IF
03.10.2019 | Thisted FC - AC Horsens
09.10.2019 | Vendsyssel FF - FC Nordsjælland
11.10.2019 | FC Fredericia - Silkeborg IF
30.10.2019 | Viby - Randers FC
30.10.2019 | HB Koege - Aalborg BK
30.10.2019 | Brondby IF - Sonderjyske
31.10.2019 | FC Kopenhag - FC Nordsjælland
31.10.2019 | AGF Aarhus - Odense Boldklub
06.11.2019 | Bk Fremad Amager - AC Horsens
06.11.2019 | AB Gladsaxe - Esbjerg FB
27.11.2019 | HB Koege - Aalborg BK
03.03.2020 | Esbjerg FB - AGF Aarhus
04.03.2020 | Aalborg BK - FC Kopenhag
05.03.2020 | Randers FC - Sonderjyske
05.03.2020 | AC Horsens - Silkeborg IF
22.04.2020 | Aalborg BK - AGF Aarhus
22.04.2020 | Sonderjyske - AC Horsens
10.06.2020 | Sonderjyske - AC Horsens
10.06.2020 | Aalborg BK - AGF Aarhus
01.07.2020 | Aalborg BK - Sonderjyske
Göster
Canlı Skor
Danimarka
Danimarka Kupası
Danimarka Kupası 19/20 Sezonu
Otterup B & IK - Odense Boldklub maçı
Danimarka Kupası 19/20
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Danimarka Kupası | 3
Otterup B & IK
Chris Margaard
24/09/19 - 17:30
0 : 2
0 : 1 1. Devre
0 : 1 2. Devre
Seyirci: 1200
Stat: Otterup Stadion
Odense Boldklub
Jakob Michelsen
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır