www.ahaber.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.ahaber.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Almanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Bölgesel Ligi Güneybatı
A-Junioren-Bundesliga Batı
A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
A-Junioren-Bundesliga, Sonderspielrunde
Bayanlar Bundesliga
Bayernliga
Bayernliga Güney
Bayernliga Kuzey
Bayernliga Düşme/Yükselme
Bölgesel Ligi Bavaria
Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Bölgesel Ligi, Güney
Bölgesel Ligi, Kuzey
Bremen-Liga
Bundesliga 2 , Kadınlar
DFB Pokal Bayanlar
DFB-Pokal Junioren
Hessenliga
NRW-Liga
Oberliga BW
Oberliga Güneybatı
Oberliga Hamburg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Güney
Oberliga NOFV Kuzey
Oberliga Rheinland-Pfa
Oberliga Westfalen
Oberliga, Playofflar
Oberliga, Qualification for Regionalliga Southwest
Regionalliga Batı
Regionalliga Playofflar
Schleswig-Holstein-Liga
Sezon
Bölgesel Ligi Güneybatı 13/14
Bölgesel Ligi Güneybatı 23/24
Bölgesel Ligi Güneybatı 22/23
Bölgesel Ligi Güneybatı 21/22
Bölgesel Ligi Güneybatı 20/21
Bölgesel Ligi Güneybatı 19/20
Bölgesel Ligi Güneybatı 18/19
Bölgesel Ligi Güneybatı 17/18
Bölgesel Ligi Güneybatı 16/17
Bölgesel Ligi Güneybatı 15/16
Bölgesel Ligi Güneybatı 14/15
Bölgesel Ligi Güneybatı 12/13
Maçlar
17.05.2014 | Offenbacher FC Kickers 1901 - K´Lautern (A)
26.07.2013 | Koblenz 1911 - Offenbacher FC Kickers 1901
27.07.2013 | Hoffenheim (A) - 1. FSV Mainz 05 II
27.07.2013 | VfR Wormatia 08 Worms - Ein. Frankfurt (A)
27.07.2013 | K´Lautern (A) - Freiburg (A)
27.07.2013 | Eintracht Trier - Hessen Kassel
28.07.2013 | Zweibrücken - Neckarelz
28.07.2013 | Baunatal - S. Grossaspach
28.07.2013 | Pfullendorf - FC 08 Homburg-Saar
30.07.2013 | SV Waldhof Mannheim 07 - Ulm 1846
03.08.2013 | Hessen Kassel - K´Lautern (A)
03.08.2013 | Freiburg (A) - Pfullendorf
03.08.2013 | FC 08 Homburg-Saar - Koblenz 1911
03.08.2013 | Offenbacher FC Kickers 1901 - VfR Wormatia 08 Worms
03.08.2013 | 1. FSV Mainz 05 II - Baunatal
03.08.2013 | Ulm 1846 - Zweibrücken
04.08.2013 | Ein. Frankfurt (A) - Hoffenheim (A)
04.08.2013 | S. Grossaspach - SV Waldhof Mannheim 07
08.08.2013 | Hoffenheim (A) - Offenbacher FC Kickers 1901
09.08.2013 | Ulm 1846 - S. Grossaspach
10.08.2013 | Baunatal - Ein. Frankfurt (A)
10.08.2013 | VfR Wormatia 08 Worms - FC 08 Homburg-Saar
10.08.2013 | Pfullendorf - Hessen Kassel
11.08.2013 | Zweibrücken - Eintracht Trier
11.08.2013 | Koblenz 1911 - Freiburg (A)
11.08.2013 | SV Waldhof Mannheim 07 - 1. FSV Mainz 05 II
17.08.2013 | Hessen Kassel - Koblenz 1911
17.08.2013 | FC 08 Homburg-Saar - Hoffenheim (A)
17.08.2013 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Baunatal
17.08.2013 | Eintracht Trier - K´Lautern (A)
17.08.2013 | Neckarelz - Pfullendorf
18.08.2013 | Freiburg (A) - VfR Wormatia 08 Worms
18.08.2013 | Ein. Frankfurt (A) - SV Waldhof Mannheim 07
18.08.2013 | 1. FSV Mainz 05 II - Ulm 1846
18.08.2013 | S. Grossaspach - Zweibrücken
22.08.2013 | VfR Wormatia 08 Worms - Hessen Kassel
23.08.2013 | Ulm 1846 - Ein. Frankfurt (A)
24.08.2013 | Zweibrücken - K´Lautern (A)
24.08.2013 | Baunatal - FC 08 Homburg-Saar
24.08.2013 | Pfullendorf - Eintracht Trier
25.08.2013 | Hoffenheim (A) - Freiburg (A)
25.08.2013 | Koblenz 1911 - Neckarelz
25.08.2013 | S. Grossaspach - 1. FSV Mainz 05 II
25.08.2013 | SV Waldhof Mannheim 07 - Offenbacher FC Kickers 1901
27.08.2013 | Neckarelz - Eintracht Trier
30.08.2013 | FC 08 Homburg-Saar - SV Waldhof Mannheim 07
30.08.2013 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Ulm 1846
30.08.2013 | Eintracht Trier - Koblenz 1911
31.08.2013 | Freiburg (A) - Baunatal
31.08.2013 | 1. FSV Mainz 05 II - Zweibrücken
31.08.2013 | K´Lautern (A) - Pfullendorf
31.08.2013 | Neckarelz - VfR Wormatia 08 Worms
01.09.2013 | Ein. Frankfurt (A) - S. Grossaspach
03.09.2013 | Baunatal - Hessen Kassel
03.09.2013 | Hoffenheim (A) - Neckarelz
03.09.2013 | VfR Wormatia 08 Worms - Eintracht Trier
03.09.2013 | Koblenz 1911 - K´Lautern (A)
03.09.2013 | SV Waldhof Mannheim 07 - Freiburg (A)
03.09.2013 | Ulm 1846 - FC 08 Homburg-Saar
04.09.2013 | 1. FSV Mainz 05 II - Ein. Frankfurt (A)
04.09.2013 | Zweibrücken - Pfullendorf
04.09.2013 | S. Grossaspach - Offenbacher FC Kickers 1901
06.09.2013 | Eintracht Trier - Hoffenheim (A)
07.09.2013 | Freiburg (A) - Ulm 1846
07.09.2013 | FC 08 Homburg-Saar - S. Grossaspach
07.09.2013 | Offenbacher FC Kickers 1901 - 1. FSV Mainz 05 II
07.09.2013 | K´Lautern (A) - VfR Wormatia 08 Worms
07.09.2013 | Neckarelz - Baunatal
07.09.2013 | Ein. Frankfurt (A) - Zweibrücken
08.09.2013 | Pfullendorf - Koblenz 1911
09.09.2013 | Hessen Kassel - SV Waldhof Mannheim 07
13.09.2013 | Hoffenheim (A) - K´Lautern (A)
13.09.2013 | VfR Wormatia 08 Worms - Pfullendorf
13.09.2013 | SV Waldhof Mannheim 07 - Neckarelz
14.09.2013 | Zweibrücken - Koblenz 1911
14.09.2013 | Baunatal - Eintracht Trier
14.09.2013 | Ein. Frankfurt (A) - Offenbacher FC Kickers 1901
14.09.2013 | Ulm 1846 - Hessen Kassel
15.09.2013 | 1. FSV Mainz 05 II - FC 08 Homburg-Saar
15.09.2013 | S. Grossaspach - Freiburg (A)
20.09.2013 | Freiburg (A) - 1. FSV Mainz 05 II
20.09.2013 | Koblenz 1911 - VfR Wormatia 08 Worms
21.09.2013 | Hessen Kassel - S. Grossaspach
21.09.2013 | FC 08 Homburg-Saar - Ein. Frankfurt (A)
21.09.2013 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Zweibrücken
21.09.2013 | Pfullendorf - Hoffenheim (A)
21.09.2013 | K´Lautern (A) - Baunatal
21.09.2013 | Eintracht Trier - SV Waldhof Mannheim 07
25.09.2013 | Hessen Kassel - Ein. Frankfurt (A)
27.09.2013 | S. Grossaspach - Neckarelz
28.09.2013 | Zweibrücken - VfR Wormatia 08 Worms
28.09.2013 | Baunatal - Pfullendorf
28.09.2013 | Offenbacher FC Kickers 1901 - FC 08 Homburg-Saar
28.09.2013 | Ein. Frankfurt (A) - Freiburg (A)
28.09.2013 | 1. FSV Mainz 05 II - Hessen Kassel
29.09.2013 | Hoffenheim (A) - Koblenz 1911
29.09.2013 | SV Waldhof Mannheim 07 - K´Lautern (A)
02.10.2013 | Hessen Kassel - Hoffenheim (A)
04.10.2013 | Eintracht Trier - S. Grossaspach
05.10.2013 | Freiburg (A) - Offenbacher FC Kickers 1901
05.10.2013 | FC 08 Homburg-Saar - Zweibrücken
05.10.2013 | VfR Wormatia 08 Worms - Hoffenheim (A)
05.10.2013 | Pfullendorf - SV Waldhof Mannheim 07
05.10.2013 | K´Lautern (A) - Ulm 1846
05.10.2013 | Neckarelz - 1. FSV Mainz 05 II
06.10.2013 | Koblenz 1911 - Baunatal
12.10.2013 | K´Lautern (A) - Neckarelz
12.10.2013 | Ulm 1846 - Eintracht Trier
14.10.2013 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Hessen Kassel
18.10.2013 | FC 08 Homburg-Saar - Freiburg (A)
18.10.2013 | S. Grossaspach - K´Lautern (A)
18.10.2013 | Ulm 1846 - Pfullendorf
19.10.2013 | Zweibrücken - Hoffenheim (A)
19.10.2013 | Baunatal - VfR Wormatia 08 Worms
19.10.2013 | Ein. Frankfurt (A) - Neckarelz
19.10.2013 | 1. FSV Mainz 05 II - Eintracht Trier
19.10.2013 | SV Waldhof Mannheim 07 - Koblenz 1911
25.10.2013 | Pfullendorf - S. Grossaspach
25.10.2013 | Eintracht Trier - Ein. Frankfurt (A)
26.10.2013 | Hessen Kassel - FC 08 Homburg-Saar
26.10.2013 | Freiburg (A) - Zweibrücken
26.10.2013 | VfR Wormatia 08 Worms - SV Waldhof Mannheim 07
26.10.2013 | K´Lautern (A) - 1. FSV Mainz 05 II
26.10.2013 | Neckarelz - Offenbacher FC Kickers 1901
27.10.2013 | Hoffenheim (A) - Baunatal
29.10.2013 | Koblenz 1911 - Ulm 1846
01.11.2013 | S. Grossaspach - Koblenz 1911
01.11.2013 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Eintracht Trier
02.11.2013 | FC 08 Homburg-Saar - Neckarelz
02.11.2013 | Ein. Frankfurt (A) - K´Lautern (A)
02.11.2013 | 1. FSV Mainz 05 II - Pfullendorf
02.11.2013 | Ulm 1846 - VfR Wormatia 08 Worms
02.11.2013 | SV Waldhof Mannheim 07 - Hoffenheim (A)
03.11.2013 | Zweibrücken - Baunatal
03.11.2013 | Freiburg (A) - Hessen Kassel
08.11.2013 | Koblenz 1911 - 1. FSV Mainz 05 II
08.11.2013 | K´Lautern (A) - Offenbacher FC Kickers 1901
09.11.2013 | Zweibrücken - Hessen Kassel
09.11.2013 | Baunatal - SV Waldhof Mannheim 07
09.11.2013 | VfR Wormatia 08 Worms - S. Grossaspach
09.11.2013 | Pfullendorf - Ein. Frankfurt (A)
09.11.2013 | Neckarelz - Freiburg (A)
10.11.2013 | Hoffenheim (A) - Ulm 1846
10.11.2013 | Eintracht Trier - FC 08 Homburg-Saar
16.11.2013 | Neckarelz - Ulm 1846
22.11.2013 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Pfullendorf
23.11.2013 | Hessen Kassel - Neckarelz
23.11.2013 | Freiburg (A) - Eintracht Trier
23.11.2013 | FC 08 Homburg-Saar - K´Lautern (A)
23.11.2013 | Ulm 1846 - Baunatal
23.11.2013 | SV Waldhof Mannheim 07 - Zweibrücken
24.11.2013 | Ein. Frankfurt (A) - Koblenz 1911
24.11.2013 | 1. FSV Mainz 05 II - VfR Wormatia 08 Worms
24.11.2013 | S. Grossaspach - Hoffenheim (A)
26.11.2013 | Baunatal - SV Waldhof Mannheim 07
29.11.2013 | Pfullendorf - Freiburg (A)
30.11.2013 | K´Lautern (A) - Hessen Kassel
30.11.2013 | Koblenz 1911 - FC 08 Homburg-Saar
30.11.2013 | VfR Wormatia 08 Worms - Offenbacher FC Kickers 1901
30.11.2013 | SV Waldhof Mannheim 07 - S. Grossaspach
30.11.2013 | Zweibrücken - Ulm 1846
30.11.2013 | Eintracht Trier - Neckarelz
01.12.2013 | Hoffenheim (A) - Ein. Frankfurt (A)
01.12.2013 | Baunatal - 1. FSV Mainz 05 II
06.12.2013 | Freiburg (A) - K´Lautern (A)
06.12.2013 | Ulm 1846 - SV Waldhof Mannheim 07
07.12.2013 | Neckarelz - Zweibrücken
07.12.2013 | 1. FSV Mainz 05 II - Hoffenheim (A)
07.12.2013 | FC 08 Homburg-Saar - Pfullendorf
07.12.2013 | Hessen Kassel - Eintracht Trier
08.12.2013 | S. Grossaspach - Baunatal
08.12.2013 | Ein. Frankfurt (A) - VfR Wormatia 08 Worms
08.12.2013 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Koblenz 1911
21.02.2014 | FC 08 Homburg-Saar - VfR Wormatia 08 Worms
21.02.2014 | 1. FSV Mainz 05 II - SV Waldhof Mannheim 07
22.02.2014 | Eintracht Trier - Zweibrücken
22.02.2014 | Ein. Frankfurt (A) - Baunatal
22.02.2014 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Hoffenheim (A)
22.02.2014 | Hessen Kassel - Pfullendorf
22.02.2014 | Neckarelz - K´Lautern (A)
23.02.2014 | S. Grossaspach - Ulm 1846
23.02.2014 | Freiburg (A) - Koblenz 1911
28.02.2014 | Hoffenheim (A) - FC 08 Homburg-Saar
28.02.2014 | SV Waldhof Mannheim 07 - Ein. Frankfurt (A)
28.02.2014 | K´Lautern (A) - Eintracht Trier
01.03.2014 | Koblenz 1911 - Hessen Kassel
01.03.2014 | VfR Wormatia 08 Worms - Freiburg (A)
01.03.2014 | Baunatal - Offenbacher FC Kickers 1901
01.03.2014 | Ulm 1846 - 1. FSV Mainz 05 II
01.03.2014 | Zweibrücken - S. Grossaspach
01.03.2014 | Pfullendorf - Neckarelz
07.03.2014 | Eintracht Trier - Pfullendorf
07.03.2014 | Ein. Frankfurt (A) - Ulm 1846
08.03.2014 | K´Lautern (A) - Zweibrücken
08.03.2014 | FC 08 Homburg-Saar - Baunatal
08.03.2014 | Hessen Kassel - VfR Wormatia 08 Worms
08.03.2014 | Neckarelz - Koblenz 1911
08.03.2014 | 1. FSV Mainz 05 II - S. Grossaspach
08.03.2014 | Offenbacher FC Kickers 1901 - SV Waldhof Mannheim 07
08.03.2014 | Freiburg (A) - Hoffenheim (A)
11.03.2014 | Pfullendorf - Freiburg (A)
14.03.2014 | Ulm 1846 - Offenbacher FC Kickers 1901
15.03.2014 | Baunatal - Freiburg (A)
15.03.2014 | SV Waldhof Mannheim 07 - FC 08 Homburg-Saar
15.03.2014 | Zweibrücken - 1. FSV Mainz 05 II
15.03.2014 | Pfullendorf - K´Lautern (A)
15.03.2014 | VfR Wormatia 08 Worms - Neckarelz
16.03.2014 | S. Grossaspach - Ein. Frankfurt (A)
16.03.2014 | Koblenz 1911 - Eintracht Trier
16.03.2014 | Hoffenheim (A) - Hessen Kassel
19.03.2014 | Ein. Frankfurt (A) - 1. FSV Mainz 05 II
21.03.2014 | Hessen Kassel - Baunatal
21.03.2014 | Eintracht Trier - VfR Wormatia 08 Worms
21.03.2014 | Offenbacher FC Kickers 1901 - S. Grossaspach
21.03.2014 | FC 08 Homburg-Saar - Ulm 1846
22.03.2014 | Pfullendorf - Zweibrücken
22.03.2014 | Neckarelz - Hoffenheim (A)
22.03.2014 | Freiburg (A) - SV Waldhof Mannheim 07
23.03.2014 | K´Lautern (A) - Koblenz 1911
25.03.2014 | Ulm 1846 - Freiburg (A)
25.03.2014 | S. Grossaspach - FC 08 Homburg-Saar
25.03.2014 | 1. FSV Mainz 05 II - Offenbacher FC Kickers 1901
25.03.2014 | Hoffenheim (A) - Eintracht Trier
25.03.2014 | Baunatal - Neckarelz
26.03.2014 | SV Waldhof Mannheim 07 - Hessen Kassel
26.03.2014 | Koblenz 1911 - Pfullendorf
26.03.2014 | VfR Wormatia 08 Worms - K´Lautern (A)
29.03.2014 | Freiburg (A) - S. Grossaspach
29.03.2014 | Eintracht Trier - Baunatal
29.03.2014 | K´Lautern (A) - Hoffenheim (A)
29.03.2014 | Pfullendorf - VfR Wormatia 08 Worms
29.03.2014 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Ein. Frankfurt (A)
29.03.2014 | FC 08 Homburg-Saar - 1. FSV Mainz 05 II
29.03.2014 | Hessen Kassel - Ulm 1846
29.03.2014 | Neckarelz - SV Waldhof Mannheim 07
30.03.2014 | Koblenz 1911 - Zweibrücken
02.04.2014 | Zweibrücken - Ein. Frankfurt (A)
04.04.2014 | S. Grossaspach - Hessen Kassel
04.04.2014 | Ulm 1846 - Neckarelz
05.04.2014 | 1. FSV Mainz 05 II - Freiburg (A)
05.04.2014 | Ein. Frankfurt (A) - FC 08 Homburg-Saar
05.04.2014 | Zweibrücken - Offenbacher FC Kickers 1901
05.04.2014 | VfR Wormatia 08 Worms - Koblenz 1911
05.04.2014 | Baunatal - K´Lautern (A)
05.04.2014 | SV Waldhof Mannheim 07 - Eintracht Trier
06.04.2014 | Hoffenheim (A) - Pfullendorf
09.04.2014 | Ein. Frankfurt (A) - 1. FSV Mainz 05 II
12.04.2014 | VfR Wormatia 08 Worms - Zweibrücken
12.04.2014 | Pfullendorf - Baunatal
12.04.2014 | Hessen Kassel - 1. FSV Mainz 05 II
12.04.2014 | Neckarelz - S. Grossaspach
12.04.2014 | Eintracht Trier - Ulm 1846
13.04.2014 | Koblenz 1911 - Hoffenheim (A)
13.04.2014 | FC 08 Homburg-Saar - Offenbacher FC Kickers 1901
13.04.2014 | Freiburg (A) - Ein. Frankfurt (A)
16.04.2014 | K´Lautern (A) - SV Waldhof Mannheim 07
17.04.2014 | S. Grossaspach - Eintracht Trier
19.04.2014 | Ein. Frankfurt (A) - Hessen Kassel
19.04.2014 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Freiburg (A)
19.04.2014 | Zweibrücken - FC 08 Homburg-Saar
19.04.2014 | Baunatal - Koblenz 1911
19.04.2014 | 1. FSV Mainz 05 II - Neckarelz
20.04.2014 | Hoffenheim (A) - VfR Wormatia 08 Worms
21.04.2014 | SV Waldhof Mannheim 07 - Pfullendorf
21.04.2014 | Ulm 1846 - K´Lautern (A)
26.04.2014 | VfR Wormatia 08 Worms - Baunatal
26.04.2014 | Freiburg (A) - FC 08 Homburg-Saar
26.04.2014 | Neckarelz - Ein. Frankfurt (A)
26.04.2014 | Eintracht Trier - 1. FSV Mainz 05 II
26.04.2014 | K´Lautern (A) - S. Grossaspach
26.04.2014 | Pfullendorf - Ulm 1846
27.04.2014 | Hoffenheim (A) - Zweibrücken
27.04.2014 | Hessen Kassel - Offenbacher FC Kickers 1901
27.04.2014 | Koblenz 1911 - SV Waldhof Mannheim 07
02.05.2014 | Ulm 1846 - Koblenz 1911
03.05.2014 | FC 08 Homburg-Saar - Hessen Kassel
03.05.2014 | Baunatal - Hoffenheim (A)
03.05.2014 | Ein. Frankfurt (A) - Eintracht Trier
03.05.2014 | Offenbacher FC Kickers 1901 - Neckarelz
04.05.2014 | Zweibrücken - Freiburg (A)
04.05.2014 | S. Grossaspach - Pfullendorf
04.05.2014 | 1. FSV Mainz 05 II - K´Lautern (A)
05.05.2014 | SV Waldhof Mannheim 07 - VfR Wormatia 08 Worms
09.05.2014 | Eintracht Trier - Offenbacher FC Kickers 1901
09.05.2014 | Pfullendorf - 1. FSV Mainz 05 II
10.05.2014 | Baunatal - Zweibrücken
10.05.2014 | Hessen Kassel - Freiburg (A)
10.05.2014 | Neckarelz - FC 08 Homburg-Saar
11.05.2014 | K´Lautern (A) - Ein. Frankfurt (A)
11.05.2014 | Koblenz 1911 - S. Grossaspach
11.05.2014 | VfR Wormatia 08 Worms - Ulm 1846
12.05.2014 | Hoffenheim (A) - SV Waldhof Mannheim 07
17.05.2014 | Hessen Kassel - Zweibrücken
17.05.2014 | SV Waldhof Mannheim 07 - Baunatal
17.05.2014 | Ulm 1846 - Hoffenheim (A)
17.05.2014 | S. Grossaspach - VfR Wormatia 08 Worms
17.05.2014 | 1. FSV Mainz 05 II - Koblenz 1911
17.05.2014 | Ein. Frankfurt (A) - Pfullendorf
17.05.2014 | FC 08 Homburg-Saar - Eintracht Trier
17.05.2014 | Freiburg (A) - Neckarelz
24.05.2014 | Neckarelz - Hessen Kassel
24.05.2014 | Eintracht Trier - Freiburg (A)
24.05.2014 | K´Lautern (A) - FC 08 Homburg-Saar
24.05.2014 | Pfullendorf - Offenbacher FC Kickers 1901
24.05.2014 | Koblenz 1911 - Ein. Frankfurt (A)
24.05.2014 | VfR Wormatia 08 Worms - 1. FSV Mainz 05 II
24.05.2014 | Hoffenheim (A) - S. Grossaspach
24.05.2014 | Baunatal - Ulm 1846
24.05.2014 | Zweibrücken - SV Waldhof Mannheim 07
29.05.2014 | Nöttingen - Salmrohr
01.06.2014 | Salmrohr - Nöttingen
Göster
Canlı Skor
Almanya Amatör
Bölgesel Ligi Güneybatı
Bölgesel Ligi Güneybatı 13/14 Sezonu
Offenbacher FC Kickers 1901 - K'Lautern (A) maçı
Bölgesel Ligi Güneybatı 13/14
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Bölgesel Ligi Güneybatı | 33
Offenbacher FC Kickers 1901
Daniel Steuernagel
17/05/14 - 15:00
4 : 3
1 : 3 1. Devre
3 : 0 2. Devre
K'Lautern (A)
Hans Werner Moser
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır