www.ahaber.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.ahaber.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Portekiz
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
İkinci Lig
Liga Portugal
Lig Kupası
Süper Kupa
Campeonato de Portugal
Campeonato Nacional, Kadınlar
Liga Portugal 3
Onur Kupası
Taca de Portugal
U19 Şampiyonası
U23 Şampiyonası
U23 Taca Revelacao
Sezon
İkinci Lig B 12/13
İkinci Lig 23/24
İkinci Lig 22/23
İkinci Lig 21/22
İkinci Lig B 20/21
İkinci Lig B 19/20
İkinci Lig B 18/19
İkinci Lig B 17/18
İkinci Lig B 16/17
İkinci Lig B 15/16
İkinci Lig B 14/15
İkinci Lig B 13/14
Segunda Liga 11/12
Liga Orangina 10/11
Liga Vitalis 09/10
Vitalis Ligi 08/09
Vitalis Ligi 07/08
Vitalis Ligi 06/07
Liga de Honra 05/06
Liga de Honra 04/05
2. Lig 03/04
Maçlar
28.04.2013 | Leixoes - Penafiel
11.08.2012 | Belenenses SAD - Feirense
11.08.2012 | Oliveirense - Sporting Lisbon B
11.08.2012 | SL Benfica B - Sporting Braga B
12.08.2012 | A. Naval 1° Maio - Santa Clara
12.08.2012 | CD Tondela - FC Porto B
12.08.2012 | CF Uniao Madeira - Freamunde
12.08.2012 | Vitoria Guimaraes B - Espinho
12.08.2012 | Aves - Trofense
12.08.2012 | Leixoes - CS Maritimo Madeira B
12.08.2012 | Penafiel - Atletico Clube de Portugal
12.08.2012 | Portimonense SC - Arouca
18.08.2012 | Atletico Clube de Portugal - Leixoes
18.08.2012 | FC Porto B - CF Uniao Madeira
18.08.2012 | Espinho - Oliveirense
18.08.2012 | Trofense - Portimonense SC
18.08.2012 | Sporting Lisbon B - Vitoria Guimaraes B
19.08.2012 | Feirense - SL Benfica B
19.08.2012 | CS Maritimo Madeira B - Penafiel
19.08.2012 | Santa Clara - Belenenses SAD
19.08.2012 | Freamunde - CD Tondela
19.08.2012 | Arouca - Aves
19.08.2012 | Sporting Braga B - A. Naval 1° Maio
22.08.2012 | Oliveirense - CS Maritimo Madeira B
22.08.2012 | Vitoria Guimaraes B - Atletico Clube de Portugal
22.08.2012 | Belenenses SAD - Sporting Braga B
22.08.2012 | CD Tondela - Trofense
22.08.2012 | Leixoes - Feirense
22.08.2012 | Sporting Lisbon B - Espinho
22.08.2012 | Portimonense SC - FC Porto B
22.08.2012 | Penafiel - Arouca
23.08.2012 | A. Naval 1° Maio - SL Benfica B
26.08.2012 | CS Maritimo Madeira B - Vitoria Guimaraes B
26.08.2012 | Arouca - Oliveirense
26.08.2012 | Atletico Clube de Portugal - Sporting Lisbon B
26.08.2012 | Sporting Braga B - CF Uniao Madeira
26.08.2012 | Trofense - Leixoes
26.08.2012 | Espinho - Penafiel
26.08.2012 | Freamunde - Portimonense SC
26.08.2012 | Santa Clara - CD Tondela
26.08.2012 | FC Porto B - Aves
26.08.2012 | Feirense - A. Naval 1° Maio
27.08.2012 | SL Benfica B - Belenenses SAD
01.09.2012 | CF Uniao Madeira - SL Benfica B
01.09.2012 | Sporting Lisbon B - CS Maritimo Madeira B
02.09.2012 | Oliveirense - FC Porto B
02.09.2012 | Espinho - Atletico Clube de Portugal
02.09.2012 | Belenenses SAD - A. Naval 1° Maio
02.09.2012 | Aves - Santa Clara
02.09.2012 | Vitoria Guimaraes B - Arouca
02.09.2012 | Portimonense SC - Feirense
02.09.2012 | CD Tondela - Sporting Braga B
02.09.2012 | Penafiel - Trofense
02.09.2012 | Leixoes - Freamunde
08.09.2012 | Aves - Freamunde
09.09.2012 | CF Uniao Madeira - Santa Clara
16.09.2012 | Arouca - Sporting Lisbon B
16.09.2012 | Trofense - Vitoria Guimaraes B
19.09.2012 | CS Maritimo Madeira B - Espinho
19.09.2012 | A. Naval 1° Maio - CF Uniao Madeira
19.09.2012 | Atletico Clube de Portugal - Oliveirense
19.09.2012 | Sporting Braga B - Portimonense SC
19.09.2012 | SL Benfica B - CD Tondela
19.09.2012 | FC Porto B - Belenenses SAD
19.09.2012 | Feirense - Aves
19.09.2012 | Freamunde - Penafiel
22.09.2012 | Aves - SL Benfica B
23.09.2012 | CF Uniao Madeira - Belenenses SAD
23.09.2012 | Oliveirense - Freamunde
23.09.2012 | Atletico Clube de Portugal - CS Maritimo Madeira B
23.09.2012 | Leixoes - Sporting Braga B
23.09.2012 | Vitoria Guimaraes B - FC Porto B
23.09.2012 | Portimonense SC - Santa Clara
23.09.2012 | CD Tondela - A. Naval 1° Maio
23.09.2012 | Penafiel - Feirense
23.09.2012 | Sporting Lisbon B - Trofense
23.09.2012 | Espinho - Arouca
29.09.2012 | SL Benfica B - Leixoes
29.09.2012 | A. Naval 1° Maio - Aves
30.09.2012 | FC Porto B - Penafiel
30.09.2012 | Belenenses SAD - CD Tondela
30.09.2012 | Sporting Braga B - Vitoria Guimaraes B
30.09.2012 | Arouca - Atletico Clube de Portugal
30.09.2012 | Trofense - Espinho
30.09.2012 | Feirense - CF Uniao Madeira
30.09.2012 | CS Maritimo Madeira B - Portimonense SC
30.09.2012 | Freamunde - Sporting Lisbon B
30.09.2012 | Santa Clara - Oliveirense
06.10.2012 | Sporting Lisbon B - FC Porto B
06.10.2012 | Aves - Belenenses SAD
07.10.2012 | Portimonense SC - SL Benfica B
07.10.2012 | Oliveirense - Feirense
07.10.2012 | CD Tondela - CF Uniao Madeira
07.10.2012 | Atletico Clube de Portugal - Trofense
07.10.2012 | Espinho - Freamunde
07.10.2012 | CS Maritimo Madeira B - Arouca
07.10.2012 | Leixoes - A. Naval 1° Maio
07.10.2012 | Penafiel - Sporting Braga B
07.10.2012 | Vitoria Guimaraes B - Santa Clara
13.10.2012 | Santa Clara - Leixoes
14.10.2012 | Freamunde - Atletico Clube de Portugal
14.10.2012 | Feirense - CD Tondela
14.10.2012 | CF Uniao Madeira - Aves
14.10.2012 | Belenenses SAD - Portimonense SC
22.10.2012 | SL Benfica B - Vitoria Guimaraes B
24.10.2012 | FC Porto B - Espinho
24.10.2012 | Arouca - Leixoes
24.10.2012 | Trofense - CS Maritimo Madeira B
24.10.2012 | A. Naval 1° Maio - Penafiel
24.10.2012 | Sporting Braga B - Oliveirense
24.10.2012 | Santa Clara - Sporting Lisbon B
27.10.2012 | Aves - CD Tondela
27.10.2012 | Leixoes - Belenenses SAD
28.10.2012 | CS Maritimo Madeira B - Freamunde
28.10.2012 | Penafiel - SL Benfica B
28.10.2012 | Oliveirense - A. Naval 1° Maio
28.10.2012 | Atletico Clube de Portugal - FC Porto B
28.10.2012 | Arouca - Trofense
28.10.2012 | Portimonense SC - CF Uniao Madeira
28.10.2012 | Espinho - Santa Clara
28.10.2012 | Vitoria Guimaraes B - Feirense
28.10.2012 | Sporting Lisbon B - Sporting Braga B
01.11.2012 | Belenenses SAD - Penafiel
03.11.2012 | FC Porto B - CS Maritimo Madeira B
04.11.2012 | Trofense - Oliveirense
04.11.2012 | Freamunde - Arouca
04.11.2012 | Feirense - Espinho
04.11.2012 | CD Tondela - Portimonense SC
04.11.2012 | Sporting Braga B - Aves
04.11.2012 | Santa Clara - Atletico Clube de Portugal
04.11.2012 | CF Uniao Madeira - Leixoes
04.11.2012 | A. Naval 1° Maio - Vitoria Guimaraes B
04.11.2012 | SL Benfica B - Sporting Lisbon B
10.11.2012 | Oliveirense - SL Benfica B
10.11.2012 | Penafiel - CF Uniao Madeira
10.11.2012 | Sporting Lisbon B - A. Naval 1° Maio
10.11.2012 | Espinho - Sporting Braga B
11.11.2012 | CS Maritimo Madeira B - Santa Clara
11.11.2012 | Arouca - FC Porto B
11.11.2012 | Atletico Clube de Portugal - Feirense
11.11.2012 | Trofense - Freamunde
11.11.2012 | Leixoes - CD Tondela
11.11.2012 | Vitoria Guimaraes B - Belenenses SAD
11.11.2012 | Portimonense SC - Aves
18.11.2012 | CS Maritimo Madeira B - A. Naval 1° Maio
18.11.2012 | Leixoes - Portimonense SC
18.11.2012 | Penafiel - Aves
18.11.2012 | Freamunde - FC Porto B
22.11.2012 | SL Benfica B - Espinho
24.11.2012 | CD Tondela - Penafiel
24.11.2012 | Feirense - CS Maritimo Madeira B
24.11.2012 | Sporting Braga B - Atletico Clube de Portugal
24.11.2012 | Santa Clara - Arouca
24.11.2012 | FC Porto B - Trofense
24.11.2012 | Belenenses SAD - Sporting Lisbon B
25.11.2012 | A. Naval 1° Maio - Portimonense SC
25.11.2012 | Aves - Leixoes
25.11.2012 | Freamunde - Vitoria Guimaraes B
25.11.2012 | CF Uniao Madeira - Oliveirense
28.11.2012 | Oliveirense - Belenenses SAD
28.11.2012 | Atletico Clube de Portugal - SL Benfica B
28.11.2012 | Espinho - CF Uniao Madeira
28.11.2012 | Arouca - Sporting Braga B
28.11.2012 | Trofense - Santa Clara
28.11.2012 | Sporting Lisbon B - Feirense
28.11.2012 | Vitoria Guimaraes B - CD Tondela
02.12.2012 | Sporting Braga B - Trofense
02.12.2012 | Santa Clara - Freamunde
02.12.2012 | FC Porto B - Leixoes
02.12.2012 | A. Naval 1° Maio - Atletico Clube de Portugal
02.12.2012 | Portimonense SC - Penafiel
03.12.2012 | SL Benfica B - CS Maritimo Madeira B
05.12.2012 | Aves - Vitoria Guimaraes B
05.12.2012 | CD Tondela - Oliveirense
05.12.2012 | Belenenses SAD - Espinho
06.12.2012 | Feirense - Arouca
06.12.2012 | CF Uniao Madeira - Sporting Lisbon B
09.12.2012 | CS Maritimo Madeira B - Sporting Braga B
09.12.2012 | Atletico Clube de Portugal - Belenenses SAD
09.12.2012 | Arouca - SL Benfica B
09.12.2012 | Trofense - A. Naval 1° Maio
09.12.2012 | FC Porto B - Santa Clara
09.12.2012 | Freamunde - Feirense
09.12.2012 | Oliveirense - Portimonense SC
09.12.2012 | Espinho - CD Tondela
09.12.2012 | Penafiel - Leixoes
09.12.2012 | Sporting Lisbon B - Aves
11.12.2012 | Vitoria Guimaraes B - CF Uniao Madeira
15.12.2012 | Feirense - FC Porto B
15.12.2012 | Belenenses SAD - CS Maritimo Madeira B
16.12.2012 | CD Tondela - Sporting Lisbon B
16.12.2012 | Sporting Braga B - Freamunde
16.12.2012 | Leixoes - Vitoria Guimaraes B
16.12.2012 | Aves - Oliveirense
16.12.2012 | Santa Clara - Penafiel
16.12.2012 | CF Uniao Madeira - Atletico Clube de Portugal
16.12.2012 | A. Naval 1° Maio - Arouca
16.12.2012 | SL Benfica B - Trofense
16.12.2012 | Portimonense SC - Espinho
22.12.2012 | Sporting Lisbon B - Leixoes
23.12.2012 | Arouca - Belenenses SAD
23.12.2012 | Oliveirense - Penafiel
23.12.2012 | Atletico Clube de Portugal - CD Tondela
23.12.2012 | CS Maritimo Madeira B - CF Uniao Madeira
23.12.2012 | Trofense - Feirense
23.12.2012 | Freamunde - A. Naval 1° Maio
23.12.2012 | Vitoria Guimaraes B - Portimonense SC
23.12.2012 | Santa Clara - Sporting Braga B
23.12.2012 | FC Porto B - SL Benfica B
23.12.2012 | Espinho - Aves
29.12.2012 | Aves - Atletico Clube de Portugal
29.12.2012 | CD Tondela - CS Maritimo Madeira B
29.12.2012 | Belenenses SAD - Trofense
29.12.2012 | Penafiel - Vitoria Guimaraes B
29.12.2012 | A. Naval 1° Maio - Espinho
29.12.2012 | SL Benfica B - Freamunde
29.12.2012 | Portimonense SC - Sporting Lisbon B
30.12.2012 | Feirense - Santa Clara
30.12.2012 | Sporting Braga B - FC Porto B
30.12.2012 | Leixoes - Oliveirense
30.12.2012 | CF Uniao Madeira - Arouca
03.01.2013 | Freamunde - Belenenses SAD
05.01.2013 | Sporting Lisbon B - Penafiel
06.01.2013 | CS Maritimo Madeira B - Aves
06.01.2013 | Espinho - Leixoes
06.01.2013 | Oliveirense - Vitoria Guimaraes B
06.01.2013 | Arouca - CD Tondela
06.01.2013 | Trofense - CF Uniao Madeira
06.01.2013 | Sporting Braga B - Feirense
06.01.2013 | Atletico Clube de Portugal - Portimonense SC
06.01.2013 | FC Porto B - A. Naval 1° Maio
06.01.2013 | Santa Clara - SL Benfica B
09.01.2013 | Belenenses SAD - Sporting Lisbon B
12.01.2013 | Arouca - Portimonense SC
12.01.2013 | Trofense - Aves
13.01.2013 | CS Maritimo Madeira B - Leixoes
13.01.2013 | Feirense - Belenenses SAD
13.01.2013 | Sporting Lisbon B - Oliveirense
13.01.2013 | Freamunde - CF Uniao Madeira
13.01.2013 | Atletico Clube de Portugal - Penafiel
13.01.2013 | Espinho - Vitoria Guimaraes B
13.01.2013 | Sporting Braga B - SL Benfica B
13.01.2013 | Santa Clara - A. Naval 1° Maio
13.01.2013 | FC Porto B - CD Tondela
19.01.2013 | CF Uniao Madeira - FC Porto B
19.01.2013 | CD Tondela - Freamunde
19.01.2013 | Oliveirense - Espinho
19.01.2013 | Vitoria Guimaraes B - Sporting Lisbon B
19.01.2013 | Penafiel - CS Maritimo Madeira B
19.01.2013 | Portimonense SC - Trofense
20.01.2013 | SL Benfica B - Feirense
20.01.2013 | Leixoes - Atletico Clube de Portugal
20.01.2013 | Belenenses SAD - Santa Clara
20.01.2013 | Aves - Arouca
20.01.2013 | A. Naval 1° Maio - Sporting Braga B
23.01.2013 | CS Maritimo Madeira B - Oliveirense
23.01.2013 | Sporting Braga B - Belenenses SAD
23.01.2013 | Trofense - CD Tondela
23.01.2013 | Arouca - Penafiel
23.01.2013 | Atletico Clube de Portugal - Vitoria Guimaraes B
23.01.2013 | SL Benfica B - A. Naval 1° Maio
23.01.2013 | Espinho - Sporting Lisbon B
23.01.2013 | FC Porto B - Portimonense SC
23.01.2013 | Santa Clara - CF Uniao Madeira
23.01.2013 | Freamunde - Aves
23.01.2013 | Feirense - Leixoes
26.01.2013 | Belenenses SAD - SL Benfica B
27.01.2013 | Aves - FC Porto B
27.01.2013 | CD Tondela - Santa Clara
27.01.2013 | Leixoes - Trofense
27.01.2013 | Oliveirense - Arouca
27.01.2013 | Vitoria Guimaraes B - CS Maritimo Madeira B
27.01.2013 | Sporting Lisbon B - Atletico Clube de Portugal
27.01.2013 | Penafiel - Espinho
27.01.2013 | CF Uniao Madeira - Sporting Braga B
27.01.2013 | A. Naval 1° Maio - Feirense
27.01.2013 | Portimonense SC - Freamunde
30.01.2013 | Oliveirense - Arouca
30.01.2013 | A. Naval 1° Maio - Sporting Braga B
31.01.2013 | Freamunde - Leixoes
03.02.2013 | A. Naval 1° Maio - Belenenses SAD
03.02.2013 | CS Maritimo Madeira B - Sporting Lisbon B
03.02.2013 | Atletico Clube de Portugal - Espinho
03.02.2013 | Sporting Braga B - CD Tondela
03.02.2013 | Trofense - Penafiel
03.02.2013 | Arouca - Vitoria Guimaraes B
03.02.2013 | Feirense - Portimonense SC
03.02.2013 | FC Porto B - Oliveirense
03.02.2013 | Santa Clara - Aves
04.02.2013 | SL Benfica B - CF Uniao Madeira
09.02.2013 | Belenenses SAD - FC Porto B
10.02.2013 | CD Tondela - SL Benfica B
10.02.2013 | Leixoes - Santa Clara
10.02.2013 | Vitoria Guimaraes B - Trofense
10.02.2013 | Espinho - CS Maritimo Madeira B
10.02.2013 | Sporting Lisbon B - Arouca
10.02.2013 | Oliveirense - Atletico Clube de Portugal
10.02.2013 | Aves - Feirense
10.02.2013 | Penafiel - Freamunde
10.02.2013 | CF Uniao Madeira - A. Naval 1° Maio
10.02.2013 | Portimonense SC - Sporting Braga B
14.02.2013 | SL Benfica B - Aves
16.02.2013 | Sporting Braga B - Leixoes
16.02.2013 | A. Naval 1° Maio - CD Tondela
17.02.2013 | CS Maritimo Madeira B - Atletico Clube de Portugal
17.02.2013 | Trofense - Sporting Lisbon B
17.02.2013 | Freamunde - Oliveirense
17.02.2013 | Arouca - Espinho
17.02.2013 | Belenenses SAD - CF Uniao Madeira
17.02.2013 | Feirense - Penafiel
17.02.2013 | FC Porto B - Vitoria Guimaraes B
17.02.2013 | Santa Clara - Portimonense SC
23.02.2013 | Leixoes - SL Benfica B
24.02.2013 | Penafiel - FC Porto B
24.02.2013 | Vitoria Guimaraes B - Sporting Braga B
24.02.2013 | Oliveirense - Santa Clara
24.02.2013 | Sporting Lisbon B - Freamunde
24.02.2013 | Atletico Clube de Portugal - Arouca
24.02.2013 | CD Tondela - Belenenses SAD
24.02.2013 | Portimonense SC - CS Maritimo Madeira B
24.02.2013 | Espinho - Trofense
24.02.2013 | Aves - A. Naval 1° Maio
24.02.2013 | CF Uniao Madeira - Feirense
28.02.2013 | A. Naval 1° Maio - Leixoes
02.03.2013 | FC Porto B - Sporting Lisbon B
02.03.2013 | SL Benfica B - Portimonense SC
03.03.2013 | Feirense - Oliveirense
03.03.2013 | Trofense - Atletico Clube de Portugal
03.03.2013 | Arouca - CS Maritimo Madeira B
03.03.2013 | Belenenses SAD - Aves
03.03.2013 | Freamunde - Espinho
03.03.2013 | Sporting Braga B - Penafiel
03.03.2013 | Santa Clara - Vitoria Guimaraes B
04.03.2013 | CF Uniao Madeira - CD Tondela
09.03.2013 | Portimonense SC - Belenenses SAD
10.03.2013 | CS Maritimo Madeira B - Trofense
10.03.2013 | Espinho - FC Porto B
10.03.2013 | Oliveirense - Sporting Braga B
10.03.2013 | Atletico Clube de Portugal - Freamunde
10.03.2013 | Leixoes - Arouca
10.03.2013 | Aves - CF Uniao Madeira
10.03.2013 | Vitoria Guimaraes B - SL Benfica B
10.03.2013 | CD Tondela - Feirense
10.03.2013 | Sporting Lisbon B - Santa Clara
10.03.2013 | Penafiel - A. Naval 1° Maio
16.03.2013 | Feirense - Vitoria Guimaraes B
16.03.2013 | FC Porto B - Atletico Clube de Portugal
17.03.2013 | CD Tondela - Aves
17.03.2013 | Freamunde - CS Maritimo Madeira B
17.03.2013 | Trofense - Arouca
17.03.2013 | Belenenses SAD - Leixoes
17.03.2013 | A. Naval 1° Maio - Oliveirense
17.03.2013 | SL Benfica B - Penafiel
17.03.2013 | CF Uniao Madeira - Portimonense SC
17.03.2013 | Sporting Braga B - Sporting Lisbon B
17.03.2013 | Santa Clara - Espinho
23.03.2013 | CD Tondela - Vitoria Guimaraes B
24.03.2013 | Portimonense SC - Leixoes
24.03.2013 | Aves - Penafiel
28.03.2013 | Portimonense SC - CD Tondela
30.03.2013 | Arouca - Freamunde
30.03.2013 | CS Maritimo Madeira B - FC Porto B
30.03.2013 | Oliveirense - Trofense
30.03.2013 | Penafiel - Belenenses SAD
30.03.2013 | Vitoria Guimaraes B - A. Naval 1° Maio
30.03.2013 | Aves - Sporting Braga B
30.03.2013 | Atletico Clube de Portugal - Santa Clara
30.03.2013 | Leixoes - CF Uniao Madeira
30.03.2013 | Sporting Lisbon B - SL Benfica B
30.03.2013 | Espinho - Feirense
06.04.2013 | Belenenses SAD - Vitoria Guimaraes B
07.04.2013 | A. Naval 1° Maio - Sporting Lisbon B
07.04.2013 | CF Uniao Madeira - Penafiel
07.04.2013 | SL Benfica B - Oliveirense
07.04.2013 | Feirense - Atletico Clube de Portugal
07.04.2013 | Sporting Braga B - Espinho
07.04.2013 | Santa Clara - CS Maritimo Madeira B
07.04.2013 | Freamunde - Trofense
07.04.2013 | FC Porto B - Arouca
07.04.2013 | CD Tondela - Leixoes
07.04.2013 | Aves - Portimonense SC
12.04.2013 | Atletico Clube de Portugal - Sporting Braga B
12.04.2013 | Trofense - FC Porto B
13.04.2013 | Arouca - Santa Clara
13.04.2013 | Vitoria Guimaraes B - Freamunde
13.04.2013 | Sporting Lisbon B - Belenenses SAD
13.04.2013 | Espinho - SL Benfica B
13.04.2013 | CS Maritimo Madeira B - Feirense
13.04.2013 | Penafiel - CD Tondela
13.04.2013 | Oliveirense - CF Uniao Madeira
13.04.2013 | Portimonense SC - A. Naval 1° Maio
14.04.2013 | Leixoes - Aves
17.04.2013 | CF Uniao Madeira - Espinho
17.04.2013 | A. Naval 1° Maio - CS Maritimo Madeira B
17.04.2013 | Feirense - Sporting Lisbon B
17.04.2013 | SL Benfica B - Atletico Clube de Portugal
17.04.2013 | Sporting Braga B - Arouca
17.04.2013 | FC Porto B - Freamunde
17.04.2013 | Santa Clara - Trofense
20.04.2013 | Penafiel - Portimonense SC
20.04.2013 | Oliveirense - CD Tondela
21.04.2013 | CS Maritimo Madeira B - SL Benfica B
21.04.2013 | Leixoes - FC Porto B
21.04.2013 | Sporting Lisbon B - CF Uniao Madeira
21.04.2013 | Trofense - Sporting Braga B
21.04.2013 | Freamunde - Santa Clara
21.04.2013 | Vitoria Guimaraes B - Aves
21.04.2013 | Espinho - Belenenses SAD
21.04.2013 | Atletico Clube de Portugal - A. Naval 1° Maio
21.04.2013 | Arouca - Feirense
24.04.2013 | Belenenses SAD - Oliveirense
27.04.2013 | Aves - Sporting Lisbon B
28.04.2013 | Belenenses SAD - Atletico Clube de Portugal
28.04.2013 | CD Tondela - Espinho
28.04.2013 | Sporting Braga B - CS Maritimo Madeira B
28.04.2013 | SL Benfica B - Arouca
28.04.2013 | A. Naval 1° Maio - Trofense
28.04.2013 | Feirense - Freamunde
28.04.2013 | CF Uniao Madeira - Vitoria Guimaraes B
28.04.2013 | Portimonense SC - Oliveirense
28.04.2013 | Santa Clara - FC Porto B
04.05.2013 | Penafiel - Santa Clara
04.05.2013 | Vitoria Guimaraes B - Leixoes
04.05.2013 | Sporting Lisbon B - CD Tondela
04.05.2013 | FC Porto B - Feirense
04.05.2013 | Espinho - Portimonense SC
04.05.2013 | Trofense - SL Benfica B
05.05.2013 | Oliveirense - Aves
05.05.2013 | Freamunde - Sporting Braga B
05.05.2013 | Atletico Clube de Portugal - CF Uniao Madeira
05.05.2013 | CS Maritimo Madeira B - Belenenses SAD
05.05.2013 | Arouca - A. Naval 1° Maio
08.05.2013 | Aves - Espinho
08.05.2013 | CD Tondela - Atletico Clube de Portugal
08.05.2013 | Feirense - Trofense
08.05.2013 | A. Naval 1° Maio - Freamunde
08.05.2013 | SL Benfica B - FC Porto B
08.05.2013 | Sporting Braga B - Santa Clara
08.05.2013 | Leixoes - Sporting Lisbon B
08.05.2013 | Penafiel - Oliveirense
08.05.2013 | CF Uniao Madeira - CS Maritimo Madeira B
08.05.2013 | Portimonense SC - Vitoria Guimaraes B
08.05.2013 | Belenenses SAD - Arouca
12.05.2013 | FC Porto B - Sporting Braga B
12.05.2013 | Vitoria Guimaraes B - Penafiel
12.05.2013 | Oliveirense - Leixoes
12.05.2013 | Atletico Clube de Portugal - Aves
12.05.2013 | CS Maritimo Madeira B - CD Tondela
12.05.2013 | Trofense - Belenenses SAD
12.05.2013 | Arouca - CF Uniao Madeira
12.05.2013 | Espinho - A. Naval 1° Maio
12.05.2013 | Freamunde - SL Benfica B
12.05.2013 | Santa Clara - Feirense
12.05.2013 | Sporting Lisbon B - Portimonense SC
15.05.2013 | Vitoria Guimaraes B - Sporting Braga B
18.05.2013 | Vitoria Guimaraes B - Oliveirense
18.05.2013 | Penafiel - Sporting Lisbon B
18.05.2013 | Leixoes - Espinho
18.05.2013 | Aves - CS Maritimo Madeira B
18.05.2013 | CD Tondela - Arouca
18.05.2013 | CF Uniao Madeira - Trofense
18.05.2013 | Belenenses SAD - Freamunde
18.05.2013 | A. Naval 1° Maio - FC Porto B
18.05.2013 | SL Benfica B - Santa Clara
18.05.2013 | Feirense - Sporting Braga B
18.05.2013 | Portimonense SC - Atletico Clube de Portugal
Göster
Canlı Skor
Portekiz
İkinci Lig
İkinci Lig B 12/13 Sezonu
Leixoes - Penafiel maçı
İkinci Lig B 12/13
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
İkinci Lig | 38
Leixoes
Filipe Gouveia
28/04/13 - 13:15
1 : 1
1 : 0 1. Devre
0 : 1 2. Devre
Penafiel
Armando Evangelista
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır