www.ahaber.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.ahaber.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Ekvador
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Serie B
Ekvador Kupası
LigaPro Primera A
Süper Kupa
Sezon
LigaPro Primera B 2019
Serie B 2024
Serie B 2023
Serie B 2022
Serie B 2021
LigaPro Seri B 2020
Serie B 2018
Serie B 2017
Maçlar
10.11.2019 | CD Clan Juvenil - CDA Santo Domingo
01.03.2019 | Manta FC - CD Independiente Juniors
02.03.2019 | LDU Loja - CDA Santo Domingo
02.03.2019 | CD Clan Juvenil - LDU Portoviejo
02.03.2019 | Orense SC - Gualaceo SC
02.03.2019 | CDS Santa Rita - CA Porteno
09.03.2019 | LDU Portoviejo - LDU Loja
09.03.2019 | CDA Santo Domingo - Orense SC
09.03.2019 | CD Independiente Juniors - CD Clan Juvenil
10.03.2019 | Gualaceo SC - CDS Santa Rita
12.03.2019 | CA Porteno - Manta FC
16.03.2019 | LDU Loja - Orense SC
16.03.2019 | CD Clan Juvenil - Gualaceo SC
16.03.2019 | CD Independiente Juniors - CA Porteno
16.03.2019 | CDS Santa Rita - CDA Santo Domingo
17.03.2019 | Manta FC - LDU Portoviejo
30.03.2019 | LDU Loja - CD Clan Juvenil
30.03.2019 | LDU Portoviejo - CA Porteno
30.03.2019 | CDA Santo Domingo - CD Independiente Juniors
31.03.2019 | Orense SC - CDS Santa Rita
01.04.2019 | Gualaceo SC - Manta FC
06.04.2019 | Manta FC - CDA Santo Domingo
06.04.2019 | CD Clan Juvenil - Orense SC
06.04.2019 | CD Independiente Juniors - LDU Portoviejo
06.04.2019 | CDS Santa Rita - LDU Loja
07.04.2019 | CA Porteno - Gualaceo SC
13.04.2019 | LDU Loja - Manta FC
13.04.2019 | LDU Portoviejo - CDS Santa Rita
13.04.2019 | CDA Santo Domingo - CD Clan Juvenil
14.04.2019 | Orense SC - CA Porteno
15.04.2019 | Gualaceo SC - CD Independiente Juniors
20.04.2019 | LDU Portoviejo - Gualaceo SC
20.04.2019 | Manta FC - Orense SC
20.04.2019 | CD Independiente Juniors - LDU Loja
20.04.2019 | CDS Santa Rita - CD Clan Juvenil
23.04.2019 | CA Porteno - CDA Santo Domingo
27.04.2019 | LDU Loja - Gualaceo SC
27.04.2019 | CDA Santo Domingo - LDU Portoviejo
27.04.2019 | CDS Santa Rita - Manta FC
28.04.2019 | Orense SC - CD Independiente Juniors
28.04.2019 | CD Clan Juvenil - CA Porteno
04.05.2019 | LDU Portoviejo - Orense SC
04.05.2019 | CD Independiente Juniors - CDS Santa Rita
04.05.2019 | Manta FC - CD Clan Juvenil
06.05.2019 | Gualaceo SC - CDA Santo Domingo
07.05.2019 | CA Porteno - LDU Loja
10.05.2019 | Orense SC - LDU Portoviejo
11.05.2019 | CD Clan Juvenil - Manta FC
11.05.2019 | CDA Santo Domingo - Gualaceo SC
11.05.2019 | CDS Santa Rita - CD Independiente Juniors
13.05.2019 | LDU Loja - CA Porteno
18.05.2019 | CD Independiente Juniors - Orense SC
18.05.2019 | Manta FC - CDS Santa Rita
19.05.2019 | LDU Portoviejo - CDA Santo Domingo
19.05.2019 | CA Porteno - CD Clan Juvenil
20.05.2019 | Gualaceo SC - LDU Loja
24.05.2019 | CDA Santo Domingo - CA Porteno
25.05.2019 | Gualaceo SC - LDU Portoviejo
25.05.2019 | CD Clan Juvenil - CDS Santa Rita
26.05.2019 | LDU Loja - CD Independiente Juniors
26.05.2019 | Orense SC - Manta FC
01.06.2019 | CDS Santa Rita - LDU Portoviejo
02.06.2019 | CD Independiente Juniors - Gualaceo SC
02.06.2019 | Manta FC - LDU Loja
02.06.2019 | CD Clan Juvenil - CDA Santo Domingo
02.06.2019 | CA Porteno - Orense SC
08.06.2019 | LDU Loja - CDS Santa Rita
08.06.2019 | LDU Portoviejo - CD Independiente Juniors
08.06.2019 | Orense SC - CD Clan Juvenil
08.06.2019 | CDA Santo Domingo - Manta FC
10.06.2019 | Gualaceo SC - CA Porteno
15.06.2019 | CD Clan Juvenil - LDU Loja
15.06.2019 | CDS Santa Rita - Orense SC
16.06.2019 | Manta FC - Gualaceo SC
16.06.2019 | CD Independiente Juniors - CDA Santo Domingo
18.06.2019 | CA Porteno - LDU Portoviejo
22.06.2019 | Orense SC - LDU Loja
23.06.2019 | CDA Santo Domingo - CDS Santa Rita
24.06.2019 | Gualaceo SC - CD Clan Juvenil
25.06.2019 | CA Porteno - CD Independiente Juniors
25.06.2019 | LDU Portoviejo - Manta FC
28.06.2019 | Orense SC - CDA Santo Domingo
29.06.2019 | CD Clan Juvenil - CD Independiente Juniors
30.06.2019 | Manta FC - CA Porteno
30.06.2019 | LDU Loja - LDU Portoviejo
30.06.2019 | Orense SC - LDU Portoviejo
30.06.2019 | CDS Santa Rita - Gualaceo SC
13.07.2019 | LDU Portoviejo - CD Clan Juvenil
14.07.2019 | Gualaceo SC - Orense SC
14.07.2019 | CDA Santo Domingo - LDU Loja
14.07.2019 | CD Independiente Juniors - Manta FC
17.07.2019 | CA Porteno - CDS Santa Rita
20.07.2019 | Manta FC - CD Independiente Juniors
20.07.2019 | LDU Loja - Gualaceo SC
20.07.2019 | Orense SC - LDU Portoviejo
20.07.2019 | CD Clan Juvenil - CA Porteno
21.07.2019 | CDS Santa Rita - CDA Santo Domingo
27.07.2019 | CD Independiente Juniors - CDS Santa Rita
27.07.2019 | CDA Santo Domingo - CD Clan Juvenil
28.07.2019 | LDU Portoviejo - LDU Loja
29.07.2019 | Gualaceo SC - Manta FC
29.07.2019 | CA Porteno - Orense SC
03.08.2019 | LDU Loja - Orense SC
03.08.2019 | CD Clan Juvenil - Gualaceo SC
03.08.2019 | CDA Santo Domingo - CD Independiente Juniors
04.08.2019 | Manta FC - LDU Portoviejo
04.08.2019 | CDS Santa Rita - CA Porteno
10.08.2019 | LDU Loja - CD Clan Juvenil
10.08.2019 | Orense SC - Manta FC
11.08.2019 | LDU Portoviejo - CDS Santa Rita
11.08.2019 | CA Porteno - CDA Santo Domingo
12.08.2019 | Gualaceo SC - CD Independiente Juniors
17.08.2019 | Manta FC - LDU Loja
17.08.2019 | CDS Santa Rita - Gualaceo SC
17.08.2019 | CD Clan Juvenil - LDU Portoviejo
17.08.2019 | CDA Santo Domingo - Orense SC
18.08.2019 | CD Independiente Juniors - CA Porteno
24.08.2019 | Orense SC - CD Clan Juvenil
25.08.2019 | LDU Loja - CDS Santa Rita
25.08.2019 | LDU Portoviejo - CD Independiente Juniors
25.08.2019 | CA Porteno - Manta FC
26.08.2019 | Gualaceo SC - CDA Santo Domingo
31.08.2019 | CD Independiente Juniors - LDU Loja
31.08.2019 | CD Clan Juvenil - Manta FC
31.08.2019 | CDA Santo Domingo - LDU Portoviejo
01.09.2019 | CDS Santa Rita - Orense SC
01.09.2019 | CA Porteno - Gualaceo SC
07.09.2019 | Manta FC - CDS Santa Rita
07.09.2019 | Orense SC - Gualaceo SC
09.09.2019 | LDU Portoviejo - CA Porteno
09.09.2019 | CD Clan Juvenil - CD Independiente Juniors
10.09.2019 | LDU Loja - CDA Santo Domingo
14.09.2019 | CDS Santa Rita - CD Clan Juvenil
15.09.2019 | CD Independiente Juniors - Orense SC
15.09.2019 | CDA Santo Domingo - Manta FC
15.09.2019 | CA Porteno - LDU Loja
16.09.2019 | Gualaceo SC - LDU Portoviejo
21.09.2019 | LDU Loja - CA Porteno
21.09.2019 | Orense SC - CD Independiente Juniors
22.09.2019 | Manta FC - CDA Santo Domingo
22.09.2019 | LDU Portoviejo - Gualaceo SC
22.09.2019 | CD Clan Juvenil - CDS Santa Rita
28.09.2019 | CDS Santa Rita - Manta FC
28.09.2019 | CDA Santo Domingo - LDU Loja
29.09.2019 | CD Independiente Juniors - CD Clan Juvenil
29.09.2019 | CA Porteno - LDU Portoviejo
30.09.2019 | Gualaceo SC - Orense SC
05.10.2019 | Manta FC - CD Clan Juvenil
06.10.2019 | LDU Portoviejo - CDA Santo Domingo
06.10.2019 | LDU Loja - CD Independiente Juniors
06.10.2019 | Orense SC - CDS Santa Rita
07.10.2019 | Gualaceo SC - CA Porteno
13.10.2019 | Manta FC - CA Porteno
13.10.2019 | CD Clan Juvenil - Orense SC
13.10.2019 | CDS Santa Rita - LDU Loja
13.10.2019 | CDA Santo Domingo - Gualaceo SC
13.10.2019 | CD Independiente Juniors - LDU Portoviejo
19.10.2019 | Manta FC - CD Clan Juvenil
20.10.2019 | LDU Portoviejo - CDA Santo Domingo
20.10.2019 | Gualaceo SC - CA Porteno
20.10.2019 | Orense SC - CDS Santa Rita
20.10.2019 | LDU Loja - CD Independiente Juniors
23.10.2019 | Manta FC - CA Porteno
23.10.2019 | CDS Santa Rita - LDU Loja
23.10.2019 | CD Independiente Juniors - LDU Portoviejo
23.10.2019 | CDA Santo Domingo - Gualaceo SC
24.10.2019 | CD Clan Juvenil - Orense SC
26.10.2019 | LDU Portoviejo - CD Clan Juvenil
26.10.2019 | Gualaceo SC - CDS Santa Rita
27.10.2019 | LDU Loja - Manta FC
27.10.2019 | Orense SC - CDA Santo Domingo
27.10.2019 | CA Porteno - CD Independiente Juniors
30.10.2019 | Manta FC - Orense SC
30.10.2019 | CD Independiente Juniors - Gualaceo SC
30.10.2019 | CDA Santo Domingo - CA Porteno
30.10.2019 | CD Clan Juvenil - LDU Loja
30.10.2019 | CDS Santa Rita - LDU Portoviejo
03.11.2019 | CD Independiente Juniors - CDA Santo Domingo
03.11.2019 | Orense SC - LDU Loja
03.11.2019 | CA Porteno - CDS Santa Rita
04.11.2019 | Gualaceo SC - CD Clan Juvenil
05.11.2019 | LDU Portoviejo - Manta FC
10.11.2019 | LDU Loja - LDU Portoviejo
10.11.2019 | Manta FC - Gualaceo SC
10.11.2019 | CDS Santa Rita - CD Independiente Juniors
10.11.2019 | Orense SC - CA Porteno
16.11.2019 | LDU Portoviejo - Orense SC
16.11.2019 | Gualaceo SC - LDU Loja
16.11.2019 | CDA Santo Domingo - CDS Santa Rita
16.11.2019 | CD Independiente Juniors - Manta FC
17.11.2019 | CA Porteno - CD Clan Juvenil
20.11.2019 | Manta FC - CD Independiente Juniors
20.11.2019 | CDS Santa Rita - Orense SC
24.11.2019 | Orense SC - CDS Santa Rita
24.11.2019 | CD Independiente Juniors - Manta FC
27.11.2019 | LDU Portoviejo - Orense SC
03.12.2019 | LDU Portoviejo - CD Independiente Juniors
03.12.2019 | Manta FC - Orense SC
08.12.2019 | Orense SC - Manta FC
08.12.2019 | CD Independiente Juniors - LDU Portoviejo
11.12.2019 | LDU Portoviejo - Orense SC
14.12.2019 | Orense SC - LDU Portoviejo
Göster
Canlı Skor
Ekvador
Serie B
LigaPro Primera B 2019 Sezonu
CD Clan Juvenil - CDA Santo Domingo maçı
LigaPro Primera B 2019
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Serie B | 35
CD Clan Juvenil
Julio Asad
10/11/19 - 21:00
0 : 3
0 : 3 2. Devre
Seyirci: 8000
Stat: Estadio Municipal Ruminahui
CDA Santo Domingo
Hector Manuel Gonzalez
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır