27 Haziran 2017, Salı
ARKADAŞINA GÖNDER
İsim Soyisim
E-Posta
Alıcı E-Posta
Mesaj
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Erdoğan'ı düşürmeye çalışan Körfez ülkesi!

"Bir Körfez ülkesi İran ve Rusya'nın desteğiyle Erdoğan'ın düşürülmesi projesini finanse ediyor'' bu sözler Kuveytli ünlü analist Abdullah el Nefisi'ye ait. Nefisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı iktidar'dan düşürmek için yapılan faaliyetlere finansmanlık yapan ülkenin Rusya ve İran'ın desteğini aldığını da açıkladı.
14.01.2016

Kuveytli ünlü analist Abdullah el Nefisi, gündeme bomba gibi düşecek açıklama yaptı. Kuveytli El Nefisi: "Bir körfez ülkesi İran ve Rusya'nın desteğiyle Erdoğan'ın düşürülmesi projesini finanse ediyor" açıklaması yaptı.

Abdullah el Nefisi, daha öncede Şia yayılımına dikkat çekerek, Kuveytli gençlerin Kızıldeniz'de İran'ın Eritre'den kiraladığı Dahlak adalarında İran destekli Şii Husilerle birlikte eğitim aldığını iki yıl önce söylemişti.

Uzmanlar ise bu ülkenin Birleşik Arap Emirlikleri olduğu fikrinde birleşiyor. Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye'nin sınır ihlali yapan Rus jetini düşürmesinin ardından Rusya'dan yana tavır göstermiş ve Emirliğin Dış İşleri Bakanlığı, "Suriye'de Rusya'ya ait savaş uçağının düşürülmesini kınadığını" açıklamıştı.

Video bittiğinde sonraki videoya geç
;