Medipol Başakşehir, Beşiktaş ve Çaykur Rizespor gruptan çıkmayı garantiledi - Türkiye Kupası - 23 Temmuz 2017 Pazar

Medipol Başakşehir, Beşiktaş ve Çaykur Rizespor gruptan çıkmayı garantiledi

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. hafta, yapılan 5 maçla tamamlandı.

Türkiye Kupası 30 Aralık 2016, Cuma

Güncelleme: 30 Aralık 2016, Cuma 00:33

Medipol Başakşehir, Beşiktaş ve Çaykur Rizespor gruptan çıkmayı garantiledi

Fenerbahçe, sahasında Spor Toto 2. Lig temsilcisi Menemen Belediyespor'u 6-0 mağlup etti. Gençlerbirliği de konuk ettiği Spor Toto 2. Lig ekibi Amed Sportif Faaliyetler'i 6-0 ile geçerken, Osmanlıspor deplasmanda TFF 1. Lig ekibi Şanlıurfaspor'u 3-0 yendi.

Trabzonspor, Spor Toto 3. Lig takımı Kızılcabölükspor ile deplasmanda, Bursaspor ise Spor Toto 2. Lig temsilcisi Aydınspor 1923 ile iç sahada 1-1 berabere kaldı.

F Grubu'nda Medipol Başakşehir, D Grubu'nda Beşiktaş ve B Grubu'nda Çaykur Rizespor, bitime iki maç kala son 16 turuna yükselmeyi garantiledi.

Ziraat Türkiye Kupası'nın 4. haftasında, gruplara göre alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu şöyle:

- A GRUBU:

Kırklarelispor-Gaziantepspor: 0-4

Şanlıurfaspor-Osmanlıspor: 0-3

TakımOGBMAYAv.P

1. Osmanlıspor43019459

2. Şanlıurfaspor43019549

3. Gaziantepspor42027526

4. Kırklarelispor4004213-110

- B GRUBU:

Çaykur Rizespor-Sancaktepe Belediyespor: 4-1

İnegölspor-Kasımpaşa: 1-3

TakımOGBMAYAv.P

1. Çaykur Rizespor44001621412

2. Kasımpaşa4301910-19

3. Sancaktepe Belediyespor410348-43

4. İnegölspor4004413-90

- C GRUBU:

Gençlerbirliği-Amed Sportif Faaliyetler: 6-0

Fenerbahçe-Menemen Belediyespor: 6-0

TakımOGBMAYAv.P

1. Gençlerbirliği3300111109

2. Fenerbahçe42119367

3. Menemen Belediyespor4103211-93

4. Amed Sportif Faaliyetler301229-71

Not: Amed Sportif Faaliyetler ile Gençlerbirliği arasında 22 Aralık'ta yapılması planlanan 3. hafta maçı, Diyarbakır temsilcisinin kaptanı Şehmus Özer'in trafik kazasında hayatını kaybetmesinden dolayı ertelenmişti.

- D GRUBU:

Beşiktaş-Boluspor: 2-0

Darıca Gençlerbirliği-Kayserispor: 2-1

TakımOGBMAYAv.P

1. Beşiktaş431073410

2. Kayserispor42028536

3. Boluspor411247-34

4. Darıca Gençlerbirliği410359-43

- E GRUBU:

Anagold 24 Erzincanspor-Elazığspor: 3-2

Tuzlaspor-Galatasaray: 3-2

TakımOGBMAYAv.P

1. Tuzlaspor43019459

2. Anagold 24 Erzincanspor42118717

3. Galatasaray41216605

4. Elazığspor401339-61

- F GRUBU:

Sivasspor-Yeni Amasyaspor: 3-1

Göztepe-Medipol Başakşehir: 0-2

TakımOGBMAYAv.P

1. Medipol Başakşehir4400112912

2. Sivasspor42026606

3. Göztepe420258-36

4. Yeni Amasyaspor400439-60

- G GRUBU:

Akhisar Belediyespor-Ümraniyespor: 0-1

Bursaspor-Aydınspor 1923: 1-1

TakımOGBMAYAv.P

1. Ümraniyespor420256-16

2. Bursaspor41217525

3. Akhisar Belediyespor41217705

4. Aydınspor 1923412156-15

- H Grubu:

Atiker Konyaspor-Gümüşhanespor: 3-0

Kızılcabölükspor-Trabzonspor: 1-1

TakımOGBMAYAv.P

1. Atiker Konyaspor42208178

2. Gümüşhanespor421145-17

3. Trabzonspor41217345

4. Kızılcabölükspor4013111-101

DİĞER HABERLER