A Haber'e çifte ödül

2012'nin en iyi haber kanalı seçildi

A+ A-
GÜNDEM 21 Aralık 2012, Cuma

Türkiye'nin en genç haber kanalı A Haber, doğru, dinamik ve hızlı haberciliğin meyvelerini ödüllerle topluyor. A Haber'e son ödül Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi'nden geldi.

Ödülü A Haber Genel Yayın Yönetmeni Cengiz Er aldı. Er törende, "Türkiye'nin en genç ve yeni haber kanalının çıkışını yükselişini farkettiler. Onlara çok teşekkür ediyorum. İnşallah zirveye çıkışımızı da farketsinler diyorum" şeklinde konuştu.

A Haber'e bir ödül de işlediği konularla Türkiye'nin gündemini değiştiren Mehmet Ali Önel'in yönetimindeki Deşifre programıyla geldi. Usta gazeteci Önel, "Meslekte 23'üncü yılımı tamamladım. Bugüne kadar 100'den fazala ödül aldım ama Mimar Sinan ödülünün ayrı bir anlamı var. Genç sanatçı adaylarının aralarındaki anketle belirlediği bir ödül bu. Bu ödülde şike yok, torpil yok, kayırmaca yok" diyerek Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Liseli öğrencilere teşekkür etti.

ahaber mobil
Namaz Vakitleri / 24.11.2014
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
BİZİ TAKİP EDİN
ASTROLOJİ
YAY 22 Kasım - 21 Aralık

Bugün burcunuzda ilerleyen Venüs ve Ay, tüm romantik ve duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan...