"Ordu ve MİT'te UFO masası var"

Uzay Bilimleri Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan ortalığı ayağa kaldırdı: "Ordu ve MİT'te UFO masası var. Onlara çok kez brifing verdim. Orduda uzaylı görüntüleri var"

A+ A-
GÜNDEM 15 Ağustos 2012, Çarşamba

Wow İstanbul Airport Otel'de düzenlenen '4. Uluslararası UFO ve Yeniçağ Kongresi'nin açılışında ve önceki gece de bir haber programında konuşan Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan inanılmaz açıklamalarda bulundu. Dünya dışındaki varlıkların, kimyasal silahların geliştirilmesi nedeniyle dünyadaki teknolojik gelişmeleri kaygıyla izlediklerini ileri süren Akdoğan, UFO gerçeğini herkesin kabul etmesi gerektiğini söyledi. Akdoğan, "Türk Hava Kuvvetleri ve MİT bünyesinde UFO masası var. Orduya bir çok kez brifing verdim. Hatta Hava Kuvvetleri'nin uzaylılarla temasa geçtiğini ispatlayabilecek belgelerimiz var. CIA, MİT'ten burada çekilen UFO fotoğraflarını bile istedi. NASA'da da çok önemli bilgiler mevcut. UFO konusunda gizlilik politikası artık bitirilmeli. 6 milyar insan başka gezegenlerde zeki varlıklar olduğu gerçeğini bilmeli'' diyerek asıl bombayı patlattı. Akdoğan, Kemerburgaz'da 2007'de çekilen UFO görüntülerini inceleyen TÜBİTAK'ın görüntülerde yer alan cismin fiziksel yapısı olan ama tanımlanamayan bir cisim olduğu şeklinde rapor verdiğini söyledi.

UZAYLILAR DOST OLACAK
Bu arada kongreye katılan dünyaca ünlü araştırmacı yazar Erich Von Daniken de "Uzaylılar bizimle irtibata geçti. Birkaç yıl içinde kuracakları iletişimle dünyada herkes bunu öğrenecek. Muhtemelen bize benzemeyecekler. Ama dost olacaklar" diye konuştu.

Takvim

ahaber mobil
Namaz Vakitleri / 24.11.2014
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
BİZİ TAKİP EDİN
ASTROLOJİ
YAY 22 Kasım - 21 Aralık

Bugün burcunuzda ilerleyen Venüs ve Ay, tüm romantik ve duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan...